Wpis z mikrobloga

@ciemny_kolor: fuj arka miał majty osrane od samego patrzenia na tego poldebila, może jakaś krótka rozmowa przed panelem czy coś takiego, nie wiem szadzinski jest z berserkersow stargard, fujarka nie pochodzi z zachodniopomorskiego? Może gdzieś już się spotkali( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beataZbanku to przecież napisałem to samo z tymi Berserkersami xd jestem pewny że na początku frikòw wspominał że trenowal w Berserkersach,ale nie wiem czy w Stargardzie czy w Szczecinie. Szadzinski trenuje w Stargardzie
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: tamten nawet nic mu nie powiedział, chciał tylko wytknąć mu porażkę z laszczykiem w parterze a ten spuszczony wzrok i mina zbitego pieska. Xd ale trzeba oddać Denisowi, że twardo się postawił i nie wydygal przed szadzinskim
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor Gracjan w przeciwieństwie do tych wszystkich pozerów jest prawdziwym gangusem i lata z ekipą, a nie jak te wszystkie Denisy i sam Ferrari, którzy tylko szczekają. Farmazon powiedział: "mamy wspólnych kolegów", a na myśli miał: "wiem, że latasz z ludźmi, z którymi chciałbym się znać".
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor większość freaków to debile, ale jakieś minimum rozumu mają i wiedzą przy kim lepiej mordy nie otwierać. Załecki też się skulił w rozmowie z nim, gdyby ktoś inny zarzucił mu brak honoru, to rzucałby się jak gówno w przeręblu.

Tylko idiota Marcoń poleciał na grubo i wyzwał go od cwela, bo myśli, że tutaj każdego można wyzwać bez konsekwencji, a groźni ludzie są poza tą grą xD
  • Odpowiedz