Wpis z mikrobloga

@wicherson: na elektrodzie panuje atmosfera jak na polskich politechnikach, #!$%@? banda wszystko wiedzących wąsatych januszy, zamiast współpracować zajmują się pompowaniem swojego ego pokazując, że ktoś czegoś nie wie
  • Odpowiedz
@Mave: Dlatego Malo kto lubi informatyków. Banda kutafonów po polibudzie lub technikum uważających sie za #!$%@? wie kogo i nie potrafiący normalnie porozmawiać lub pomóc. Nadzwyczajna kasta #!$%@?. Jak ja ich nienawidze
  • Odpowiedz
@mtvsh: To się zmienia na szczęście, coraz więcej normalnych ludzi w branży ;) Piwniczaki trochę są spychani obok, bo coraz częściej w cenie są umiejętności miękkie, chociażby po to żeby porozumieć się z klientem, już nie mówię o podtrzymywaniu jakiejś dobrej atmosfery w pracy.
  • Odpowiedz
@wicherson: Elektroda powinna mieć w regulaminie ostrzeżenie przed rakiem i oświadczenie o nie ponoszeniu odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu psychicznym.
  • Odpowiedz
To forum z mojej branży, natomiast unikam, bo kompletny rak, natomiast sam ten konkretny przypadek - jestem w stanie zrozumieć. Pin do samochodu otrzymuje się w momencie zakupu, później potrzebny jest tylko do operacji na immo. Chłop kupił sobie chińskiego Clipa za 400 zł na allegro i chce zacząć "hackowanie" samochodu. Ci ludzie z tego żyją, często na odgadnięciu algo zapisu PINu spędzają dziesiątki godzin. A tu Janusz wpadł na pomysł, że
  • Odpowiedz
@rapitor dlatego, ja miałem swego czasu nawet boxa do obsługi telefonów. Całe szczęście korzystać z tego uczono mnie na normalnym forum. XD Zawsze #!$%@? w plecy januszom, którzy nie chcą się podzielić wiedzą na jakiś temat.
  • Odpowiedz
@wicherson: to jest #!$%@? rak a nie forum. Wszem i wobec ogłaszam że ten kto mówi że wykop jest "rakiem" to się #!$%@? zna. Większego syfu, ścieku i gówna nie ma więcej niż na elektrodzie. Rak bez finansowania chemii
  • Odpowiedz