Wpis z mikrobloga

@bizonsky: Poczułem się zobowiązany jeszcze uświadomić cię jakim gównem byłeś, jesteś i do końca swojego marnego żywota będziesz. Twoja matka jakby to przeczytała to pewnie żałowałaby, że nie spuściła cię w kiblu jak był na to czas, przynajmniej byłbyś na swoim miejscu.
@lost_in_translation moja mama doskonale jest świadoma tych rzeczy które napisałem. Ty udowadniasz z każdym kolejnym wpisem bez żadnych merytorycznych argumentów, że jesteś ciota i tyle. Sprawiasz wrażenie cofającej się w rozwoju rozgwiazdy (a te do tej pory nie wykształciły mózgu). Z pseudofana sci-fi przytaczającego nieistniejące cytaty na poziomie licealnym, poprzez obelgi i porównania do zwierząt z poziomu gimnazjalnego, wrzuty na starą z podstawówki do przedszkolnego odwracania kota ogonem. Porażka cywilizacji - to
@bizonsky: Jesteś takim typowym #!$%@?, który #!$%@? się w necie do jakiegoś jednego zdania żeby zwrócić na siebie uwagę i mieć odrobinę poczucia, że niby masz jakieś realne życie. Wypisuj sobie co chcesz, ja sobie wrócę do swojego całkiem przyjemnego i wygodnego życia, a ty kiedyś zdechniesz nad tą klawiaturą i nikogo to nie będzie obchodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)