Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 12 latach związku #niebieskipasek powiedział, że już mu na mnie nie zależy, że jestem dobrą koleżanką, ale to za mało na związek. Obecnie mamy przerwę, ale już mi powiedział, że jest zdecydowany się rozejść i pozostać na linii koleżeństwa. Mi wprawdzie na nim zależy, ale moje próby przekonania go spełzają na panewce. Nie chcę toksycznie na nim wisieć, skoro też użył argumentu, że nie jest szczęśliwy...

Pytanie więc: Jak przetrwać? Są tu jakieś dusze, które się rozstały po takim stażu? Czeka mnie szukanie nowego mieszkania, na pewno będę się kurować towarzystwem, ale jestem na etapie szaleństwa i czuję trochę jak szmata rzucona w kąt... Jak nie oszaleć?

#zwiazki #rozstanie #rozowepaski #friendzoned

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania oj :( bardzo Ci współczuję.
Do związku go nie zmusisz, a nawet jakby to po co? Nie ma sensu być z kimś kto Cię nie kocha, takie związki z przyzwyczajenia nie mają sensu.
Staraj się spędzać jak najwięcej czasu z rodziną i przyjaciółmi, poświęć się hobby...wypełnij sobie czas jak tylko się da. Z czasem na pewno będziesz gotowa poznać kogoś nowego i mam nadzieję, że będzie to szczera, oddana i godna