Wpis z mikrobloga

Elektryk pomocnik od 8k do 12k zł , praca możliwa za granicą już od 17 roku życia w Niemczech, Austrii oraz Polsce! #olx

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
- bezpłatne zakwaterowanie
- samochody służbowe
- odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
- pracę w pełnym wymiarze godzinowym
- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
- ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
- regularne i opłacane zjazdy
- opiekę koordynatora

Poszukujemy osób już od 17roku życia! ( nawet tych, co są po zawodówce, oraz tych co nie skończyli/ukończyli szkoły średniej )

Jeżeli chodzisz jeszcze do szkoły, masz możliwość pracy w weekendy tylko u nas! #zagranico

Chciałbyś się nauczyć zawodu jako elektryk, a przy okazji zarabiać już na początku łatwe pieniądze?
Zapraszamy do przesłania nam CV!

Nie chcę tu #!$%@?ć byle czego że nagle o #!$%@? jadę za granicę elo.
Ale w takiej Polsce bym sobie dorabiał czasami na 17levelu. A z tego co widzę, mają napisane także, że posiadają sieć w całej Polsce.

Brzmi jak podpucha, zbyt kolorowo, jestem pewien, że to jakiś Janusz, co zrobi mnie w #!$%@? na pierwszym zakręcie, i się okaże, ze jedynie zaoferuje mi z 4/10 rzeczy co tutaj mi wypisał.

Mam zaplanowane od przyszłego roku jechać za granicę.

#pracbaza #praca
AsuriTeyze - Elektryk pomocnik od 8k do 12k zł , praca możliwa za granicą już od 17 r...

źródło: comment_llPsw5O7oXP0Dqi1KeATdWUvpOtrCUSg.jpg

Pobierz
  • 3
@AsuriTeyze: jak taki pomocnik elektryka 17-nasto latek miał odłączyć prąd, żeby kolega mógł coś zrobić, ale nie zrobi tego dobrze i kolega umrze, bo go zabije prąd, to kto będzie odpowiadał? Rodzice tego 17-nasto latka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)