Wpis z mikrobloga

@ArcziMiszcz ja patrzę pod tym względem, że przy drobnej kolozji masz nikłe szanse na przeżycie. Wiem co gadam bo 407 wjechałem w ciqueczento i ludzi straż pożarna wyciągała z samochodu wcześniej go rozcinając.
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: może nie mam, ale wiem jedno. Za taką kasę kupujesz cokolwiek co w miare jeździ, a nie szukasz konkretnej marki i modelu. Ile lat będzie miało takie auto? 15 lub więcej. Jak ktoś sprzedaje za cenę instalacji LPG to znczy że nie oplacało mu się już wkładać w to kasy i jeździł do momentu kiedy jeszcze da się sprzedać. Czasem takie auto da się zmęczyć jeszcze rok czy dwa,
  • Odpowiedz
@snwptest rowerem w zimie, pamiętam temoeratury o 6:10 jak wychodziłem z hali i było -24°C, rekordem było -26°C. Ale jeździłem bo praca była ważna.
Dla niektórych to dziwne ale sporo ludzi tak do dzisiaj jeździ. A widząc polskie realia to po google maps bym ci wskazał fabryki z każdego miasta, gdzie zarabia się pieniądz, na który godzi się podludź.
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki jeździłem też do pracy rowerem kilka lat non stop, zimy też . Inna praca niż 7.50 za h no i nie miałem daleko, tylko ok 2km. Ale i tak zawsze łapałem przeziębienie, ciężko było coś zawieźć typu 2 ryzy papieru bo to był Górski rower bez bagażnika bez kosza . Zawsze upocony przyjechałem . Jedyny mały plus to taki, że nogi się wzmacniały. Od 2015 jeżdżę autem i nie zamienił
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz może i głupota ale niektórych nie stać nawet na samochód a rower mają na raty. Przykładem jest rodzina wynajmująca ode mnie mieszkanie. Rower mają na raty wzięty gdzie kupuli go w media expert za 500zł.
  • Odpowiedz
@Stulejusz_Wielki
@ArcziMiszcz ja akurat jeździłem tylko w mieście i tylko po ścieżkach rowerowych bo są u nas i jest wygodnie z tym bardzo ,ale to i tak nie zmienia faktu , że dziś jeżdżenie na rowerze tak do pracy ofiarnie to tak naprawdę bieda / skąpstwo bo nawet 19 latki przed maturą jeżdżą do szkół autami , często budżetowymi ,ale jednak.
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: W takiej cenie idzie znaleźć jakieś Volvo np. 850, S40 czy V40. Wielkim plusem są silniki R5, które słyną z niezawodności, dobrze znoszą ewentualny gaz. Samochody są mega wygodne, nie musisz się też obawiać, że zginiesz w przypadku zderzenia z psem.

A no i ten dźwięk pięciocylindrowej jednostki to nie byle co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz 2.8 i 2.0 to R6. Pala niemal tyle samo. Oczywiście nie znajdziesz 2.8 w tej cenie.
2.0 powinno się znaleźć. Jak nie masz 2 lewych rąk to nawet łatwo to ogarnąć jak coś jest nie tak. Jednak jeśli rozglądasz się za BMW to zerknij tez na E39. Baaaaardzo poleciały ceny w dół. Za 4k spokojnie coś kupisz.
  • Odpowiedz