Wpis z mikrobloga

@Negard: Nie ma co, 13 miesięcy temu ostatni mecz z legią u nas i jakieś 21 tysięcy, teraz pewny komplet. Przyjemnie ogląda się z boku mozolny powrót na szczyt. Jeśli uda się nam wygrać to pewnie znajdziemy się na podium, a na gówno-mecze typu sandecja, piast będzie chodzić jakieś 14 tys ludzi.
@Negard: Mam pytanie. Jak to działa z kupowaniem na kogoś biletu przez stronę? W sensie znajomy kupił na mój pesel bilet ulgowy (jeszcze mi przysługuje) i jakoś to muszę potwierdzić lub w ogóle gdziekolwiek to widzę, że on mi go kupił? Żeby np nie okazało się na bramkach, że #!$%@? jeden numerek przy peselu i nie wchodzę xD Mogę to jakkolwiek sprawdzić?
@Gennwat Nie ma opcji pomylenia peselu, po 1 zeby mogl Ci kupic musisz miec karte kibica czyli jestes u nas w bazie danych, gdyby wpisal pesel osoby ktora nie ma karty kibica wyskoczyla by mu wiadomosc, ze sprzedaz internetowa tylko dla posiadaczy kart, po 2 pesel to nie jest 11 losowych liczb, po samym peselu mozna okreslic chociazby plec. Czyli mylac jedna cyfre w peselu, pesel staje sie bledny. Jedyna opcja, zebys
@Negard: No to elegancko, ale chyba i tak napisze jutro do Was maila w celu upewnienia się, bo nie chcę żadnych jaj na wrotkach (boje sie, ze kumpel mógł cos #!$%@?ć), a nie darowałbym sobie odpuszczenie takiego meczu. Dzięki za wyjaśnienie!