Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rzadko kiedy mam okazję tutaj się żalić, no ale jestem zmuszony. Zacznę może od czerwca 2k17, mój najlepszy kumpel, codzienne wyjścia, śmieszki heheszki, chwile spędzone u niego na kwadracie poznaje dziewczynę, to znaczy, zaproponował mi żebym to ja zaaranżował tę znajomość, kumplom się nie odmawia, efekt przerósł najśmielsze oczekiwania i w sierpniu zostali parą. Sam zacząłem pisać z pewną dziewczyną, jednakże pewnego słonecznego dnia zauważyłem ją wychodzącą i smiejącą się z jakimś bolcem starszym o rok, typowym podludziem i wgl, sytuacja w której zostałem zdradzony pierwszy raz. Myślę sobie, nie pierwsza i nie ostatnia taka dziewoja, od 3 tygodni piszę z fajnym różowym, jednakże no jakoś nie widzę żadnego progresu, oczywiście odezwiemy się coś w szkole, ale ciężko cokolwiek zrobić bo ona cały czas z koleżankami i idzie to jak idzie. Ale przejdźmy do sprawy mojego kompla, od jakichś dwóch tygodni rzadko kiedy się widujemy, bo jak chcę zaaranżować jakieś spotkanie to on za każdym razem gdzieś wychodzi z tą swoją dziołchą, która stała się dla mnie wrogiem publicznym numer jeden przez to, chciałem wczoraj wyjść na jakiegoś kulturalnego browarka (jesteśmy pełnoletni) i porozmawiać to "niee, bo &&&&&& kończy wcześniej i wbija do mnie", chciałem na jutro coś ugadać identyczna sytuacja. W jakim to celu piszę? NIe mam komu się wyżalić, nie opowiem przecież takich rzeczy dziewczynie, którą znam 3 tygodnie i to niezbyt dobrze.Czasami w takich chwilach jak te najczęściej żaliłem się różowemu, a ona zawsze znajdywała jakieś wyjście i słowa otuchy i czasami mam chęć z tyłu głowy znów napisać do niej i odnowić znajomość, którą sam zakończyłem. Z tym, że odczuwam pewny opór, wciąż może mieć kontakt z bolcem i obawiam się, że może mnie po prostu olać.

#zalesie #gorzkiezale #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #przegryw #bolecnaboku #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 6
  • Odpowiedz