Wpis z mikrobloga

Kupiłem wczoraj Horizona i wtf co to za gra w ogóle. Nie lubię sandboxów, ale tu jest takie wszystko ładne, że chodzę i oglądam widoczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę mi to nowego Tomb Raidera przypomina, ale klimat ma do niepodrobienia. Walka jest świetna chociaż dopiero widziałem 3 typy tych przeciwników i gram na bardzo trudnym gdzie jeden cios i kaput. Jeszcze nie doszedłem do tej wioski gdzie będzie więcej dialogów co podobno jest słabą stroną gry. Póki co nawet tej próby nie skończyłem bo chodzę i zbieram wszystko jak cygan, żeby sobie ekwipunek ulepszyć, crafting też jest naturalny i jak brakuje ci miejsca nagle to idziesz polujesz, żeby móc powiększyć plecak i tak się kręci. Zdecydowanie warto i na ps store jest za 120/140 zł, apropo drogich gier na konsole xD

#ps4 #horizonzerodawn
Pobierz KiedysMialemFejm - Kupiłem wczoraj Horizona i wtf co to za gra w ogóle. Nie lubię san...
źródło: comment_0P6x8Os4zbSoE2Se2WryEL5TItyaPmCa.jpg
  • 22
@Kiedys_Mialem_Fejm: Ciśnij po turbo armor z tarczą, świat staje się dzięki niemu piękniejszy ;p

Grafika jest miodna, dialogi #!$%@?, gameplay tak 8/10, w PL wersji synchro ruch warg- dialogi - napisy #!$%@? jak wiadro po ulewie i to konkretnej. Sama fabuła głównego wątku jest całkiem spoko. Nie czuć na koniec niedosytu jak po wieśku ale za jakiś czas pewnie przysiąde spowrotem porobić do końca poboczne misje, wyzwania i chyba jeszcze 2
@Nedkely na stronach holenderskich rating jest 9.3 i 9.4, w place od. 5 do 8.

Gra futurystyczna, może też dlatego w Polsce się tak dobrze nie przyjęła. Dopracowana nawet dobrze mimo tych błędów, miło się gra i jest co odkrywać.

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/horizon-zero-dawn
Krytyka goni krytykę. :) ale oceny nawet dobre.

https://www.budgetgaming.nl/game-profile/horizon:+zero+dawn_ps4.html /historia wahania cen wraz z ocenami z serwisów.

Różni ludzie, różne opinie :)
@v1lk: Jak można mówić, że gra ma #!$%@?ą fabułę, to trzeba być jakimś podludziem nie umiejącym czytać.
Ja to przeszedłem czytając i zbierając wszystkie "notatki" z gry i to chwyta jak cholera, całe to doszukiwanie się prawdy i rozwiązywanie zagadki wyginięcia przeszłych.
@Kiedys_Mialem_Fejm: Nie noe jezeli chodzi w ogóle o kreację lokacji to oprócz tej wkuriwającej windy w mieście to jest kozak bo lokacje nie są do siebie podobne i mamy rózne klimaty okraszone cudownymi widokami, gdy słońce zachodzi i przedziera się przez drzewa, do okoła dużo zieleni no jest na co popatrzeć nie ma to tamto. Strona wizualna wyszła im zajebiście. Kotły tez fajnie futurysty cznie mocno zaprojektowane.

Bardziej zadowolony będziesz pod
@Nedkely a no niektórzy twierdzą że fabuła jest za krótka, bądź za prosta. Niestety większość porównań jakie mamy to wiedźmin, gothic i podobne tytuły a przeciwko takim perełką ciężko wytoczyć odpowiednie działa ^^
W każdym bądź razie mi się bardzo gra podoba, wiele mam do odkrycia jeszcze, aktualizacje pokazują że twórcy poprawiają zgłoszone im błędy. Nie ma się do czego przyczepić ^^

@Kiedys_Mialem_Fejm nie wiem jak daleko jesteś, ale warto uciupać sobie