Wpis z mikrobloga

Kupiłem wczoraj Horizona i wtf co to za gra w ogóle. Nie lubię sandboxów, ale tu jest takie wszystko ładne, że chodzę i oglądam widoczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę mi to nowego Tomb Raidera przypomina, ale klimat ma do niepodrobienia. Walka jest świetna chociaż dopiero widziałem 3 typy tych przeciwników i gram na bardzo trudnym gdzie jeden cios i kaput. Jeszcze nie doszedłem do tej wioski gdzie będzie więcej dialogów co podobno jest słabą stroną gry. Póki co nawet tej próby nie skończyłem bo chodzę i zbieram wszystko jak cygan, żeby sobie ekwipunek ulepszyć, crafting też jest naturalny i jak brakuje ci miejsca nagle to idziesz polujesz, żeby móc powiększyć plecak i tak się kręci. Zdecydowanie warto i na ps store jest za 120/140 zł, apropo drogich gier na konsole xD

#ps4 #horizonzerodawn
Pobierz KiedysMialemFejm - Kupiłem wczoraj Horizona i wtf co to za gra w ogóle. Nie lubię san...
źródło: comment_0P6x8Os4zbSoE2Se2WryEL5TItyaPmCa.jpg
  • 22
@Nova24 np. Knight of Honor. Zajebista gra, masa opcji, a do tego prawdziwe patriotyczna, można podbić cała Europe, mając husarie I wiele innych możliwości bojowych, ekonomicznych, itp. Itd po prostu dobra gra, a oceny mizerne, sama grywalność znikoma, a sama grę trudno dostać w sklepie, a naprawdę cudo. Tylko na pc.

http://store.steampowered.com/app/25830/Knights_of_Honor

Taki mały przykład.
Link do steam. Bo tam można to ściągnąć :p