Wpis z mikrobloga

R-----------ą mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-p-------y. xD Hurr durr rząd nie dba o zdrowie polaków, rząd chce, abyśmy palili analogowe fajki i chorowali xD
Tak jakby k---a ktoś ich zmuszał, żeby w ogóle zaczeli palić i palili cokolwiek, no k---a na pewno to państwo nie dba o ich zdrowie, a nie oni sami uzależniając się od tego syfu xD Ogólnie te komentarze są w takim tonie, tak jakby palenie było jakąś oczywistością, potrzebą fizjologiczną, którą każdy musi zaspokoić albo papierosami albo e-papierosami. Gardzę w opór. Dobrze, ze rząd zarabia kase, na takich frajerach jak wy.
#boldupy #takaprawda #bekazpodludzi
I.....0 - R-----------ą mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-p...

źródło: comment_EsPE1tP0amW1Fzzn3IyukTNsM6LKEeyA.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@einz: ja rzuciłam zwykłe fajki na rzecz epapierosa. Nie używam go jakoś specjalnie dużo, ale z nim łatwiej nie palić.

Czipsy też nie są zdrowe, a jakoś nikt ich nie zakazuje i nikt nie zwiększa ich ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ikarus_280 To raczej hur dur bo to tak jakbyś plastry nikotynowe i inne leki pomagające w walce z nałogiem objął akcyzą. Albo nałożył akcyzę na rowery, bo nie kupujesz benzyny do auta to jakoś trzeba odrobić.
Będą cię r----ć wszystkimi podatkami na każdym kroku by mieć na 500+ ale ważne, że palaczy boli d--a xD
Ps. Nie palę.
  • Odpowiedz
@Ikarus_280 tu chodzi o fakt, że ustawę tą przepchnęły pieniądze koncernów tytoniowych. I jak wam pasuję, że ustawę się piszę jawnie pod naporem lobby wielkich koncernów to was się powinno j---ć i na was zarabiać.

Ps nie jestem palaczem
  • Odpowiedz
Gardzę w opór. Dobrze, ze rząd zarabia kase, na takich frajerach jak wy.


@Ikarus_280: Powiedział gość który najprawdopodobniej sam kupuje a-----l XD Odwieczna beka z radykałów takich jak ty dla których wolność wyboru drugiego człowieka to powód do agresji i bólu d--y. złapałbym wielkiego bucha Gitanesa bez filtra i puścił ci go w tą czerwoną ze złości twarz, palenie koi nerwy XD
  • Odpowiedz
@Blevk: Niedawno wracam z pracbazy i idzie naprzeciw mnie grupka gimbusów z wielkimi e papierosami.
Palę żeby zabić stres pszed klasówką z pszyry xD
@Ikarus_280: Mi to za jedno, bo nie palę, ale jakbym miał wybierać śmierdzieli z fajkami i ludzi wdychających z e-papierosów, to wybieram tych drugich.
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: Oczywiście, że rząd nie dba o zdrowie Polaków, bo jedynym powodem tej zmiany jest to, że im kasa z budżetu zaczęłam bokiem uciekać, co zresztą sami przyznają:

"Używanie przez konsumentów ww. wyrobów nieopodatkowanych akcyzą odbywa się kosztem konsumpcji opodatkowanych akcyzą tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Zatem wystąpiła konieczność wypracowania rozwiązań legislacyjnych zapewniających analogiczne traktowanie podatkowe wyrobów substytucyjnych względem tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Dodatkowo wyroby te, podobnie jak tradycyjne wyroby tytoniowe czy
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: akcyza akcyzą, ale po co ograniczenie kupna wyrobów tytoniowych przez neta? czemu chcąc kupić cygara z hondurasu muszę popindalać po Polsce, albo zamawiać na dane firmy mojego kumpla? Dobrze, że się taki trafił i danych udzielił.
  • Odpowiedz