Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-papierosy. xD Hurr durr rząd nie dba o zdrowie polaków, rząd chce, abyśmy palili analogowe fajki i chorowali xD
Tak jakby #!$%@? ktoś ich zmuszał, żeby w ogóle zaczeli palić i palili cokolwiek, no #!$%@? na pewno to państwo nie dba o ich zdrowie, a nie oni sami uzależniając się od tego syfu xD Ogólnie te komentarze są w takim tonie, tak jakby palenie było jakąś oczywistością, potrzebą fizjologiczną, którą każdy musi zaspokoić albo papierosami albo e-papierosami. Gardzę w opór. Dobrze, ze rząd zarabia kase, na takich frajerach jak wy.
#boldupy #takaprawda #bekazpodludzi
I.....0 - #!$%@?ą mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-papiero...

źródło: comment_EsPE1tP0amW1Fzzn3IyukTNsM6LKEeyA.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ikarus_280 to bardzo mocno uderza w spoleczenstwo wykopu, ponieważ e-papierosy latwiej ukryc na zajęciach w szkole. Dlatego taki opor. Oczywiście nic z tym faktem nie zrobia ponieważ rodzice nie pozwala. A tak na serio to daj Polakom ponarzekac XD
  • Odpowiedz
Dobrze, ze rząd zarabia kase, na takich frajerach jak wy.

@Ikarus_280: i tu jest błędne myślenie. Jedyne co się stanie to strata dochodów państwa z podatków VAT, PIT i CIT. Kwoty tej akcyzy są tak absurdalne a przy tym bardzo łatwo nabyć spore ilości takich płynów z zagranicy bez podatku. Niestety politycy myślą, że żyjemy na odizolowanej wyspie.
  • Odpowiedz
  • 197
@Ikarus_280 misja rządu powinna polegać na edukowaniu i promocji alternatyw dla złych zachowań. Ilu znasz palaczy którzy rzucili to scierwo bo im ktoś powiedział żeby rzucili, a ilu znasz takich co się przerzucili na epapierosy. Jeżeli epapierosy są zdrowsze niż zwykle faje rząd powinien wspierać ich użycie na rzecz zwykłych, bo to profit i dla rządu i dla obywatela. Ale nie #!$%@? #!$%@? dupa zakazać ustawą palenia w ogóle bo wiemy
  • Odpowiedz
Wpływy z alkoholu i tytoniu w tym kraju z tytułu akcyzy są tak duże ze jeśli nie pijesz i nie palisz to jesteś prawie pasozytem dla społeczeństwa.
  • Odpowiedz
  • 24
@Ikarus_280 Czy to jest wyrób tytoniowy? Nie. Więc na co akcyza, za nikotynę? Dalej się dawaj ruchać rządowi jak uległa suka, niektórzy to lubią widać
  • Odpowiedz
@Ikarus_280 przykre że kompletnie nie rozumiesz o co w tym chodzi. A ja gardzę tobą bo jesteś typowym polaczkiem. "Póki mnie coś nie dotyczy to mam to w dupie i niech inni mają jak najgorzej". Poczekaj aż ciebie rząd zacznie ruchać w dupe to pierwszy przybiegniesz płakać na wykop
  • Odpowiedz
@Ikarus_280 akcyza na gliceryne i glikol ale tylko ten który ma na etykiecie że przeznaczony jest do e papierosów. Farmaceutyczne wersję będą po starych cenach a to przecież to samo. Ogólnie złodziejstwo, hajs z papierosków się nie zgadza to trzeba na gliceryne i glikol nałożyć akcyzę przecież to jest chore..
  • Odpowiedz