Wpis z mikrobloga

R-----------ą mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-p-------y. xD Hurr durr rząd nie dba o zdrowie polaków, rząd chce, abyśmy palili analogowe fajki i chorowali xD
Tak jakby k---a ktoś ich zmuszał, żeby w ogóle zaczeli palić i palili cokolwiek, no k---a na pewno to państwo nie dba o ich zdrowie, a nie oni sami uzależniając się od tego syfu xD Ogólnie te komentarze są w takim tonie, tak jakby palenie było jakąś oczywistością, potrzebą fizjologiczną, którą każdy musi zaspokoić albo papierosami albo e-papierosami. Gardzę w opór. Dobrze, ze rząd zarabia kase, na takich frajerach jak wy.
#boldupy #takaprawda #bekazpodludzi
I.....0 - R-----------ą mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-p...

źródło: comment_EsPE1tP0amW1Fzzn3IyukTNsM6LKEeyA.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ikarus_280 kolega zadowolony, że nie bardzo opłaca się palaczom przerzucić na e-fajki? Sam miałem się na nie przerzucić ale j---ć, wcale aż tak bardzo się to nie opłaca, a jestem ćpunem i zwykły szlug dla mojego ćpuńskiego mózgu jest znacznie bardziej atrakcyjny. Staram się nie palić tak, żeby to komuś przeszkadzało, no ale czasem się kogoś zadymi.

Także rozumiem, że jesteś zadowolony, że zamiast dostać po twarzy mniej szkodliwym dymem dostaniesz
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: Argumentacja moze i zla, ale nie dziw sie ze obywatele walcza o swoje interesy, demokracja polega na scieraniu sie interesow a nie na poslusznym przyjmowaniu kolejnych obciazen podatkowych.
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka dokładnie tak, szlugi made in Ukraine są coraz bardziej popularne, akcyza może wzrosnąć nawet 100 razy, a i tak ludzie będą jarqć szlugi. Tylko tej akcyzy po prostu nikt nie będzie płacić. Skoro w ogóle śmieszy was tak to, że płacę akcyzę jak frajer to zrobię sobie miesiąc bez legalnego szluga, po co mam sponsorować innym i sobie leczenie.
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: Jesteś wolny od nałogów? Żadnej kawy, herbaty, energetyków, rutyny?

Ludzie palą, czy Ci się to podoba, czy nie. I teraz będą musieli płacić o wiele więcej na swój nałóg z którymi większość nie potrafi sobie poradzić. Byłbyś zadowolony gdyby coś co używasz codziennie podrożało kilkukrotnie, bo rząd tak sobie zachciał? Coś mi się wydaje że nie, więc co to za pieprzenie?
  • Odpowiedz
Skoro w ogóle śmieszy was tak to, że płacę akcyzę jak frajer to zrobię sobie miesiąc bez legalnego szluga, po co mam sponsorować innym i sobie leczenie.


@DiscoKhan: Nie rób tego pls, inaczej umrze wiele osób! Normalnie powinni dać Ci jakiś order za to jak bardzo się poświęcasz xD
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Każdy płaci wiele podatków pośrednich kupując różnorakie produkty, ale jedynie palacze chwalą się wszem i wobec ile to to oni zapłacili i jak bardzo inni ludzie powinni być im wdzięczni za dokładanie się do budżetu państwa xD
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: Gdzie się tym chwalę? Każdy płaci podatki, ale akurat to palaczom zwracasz uwagę, że akcyza mogłaby wynosić trzykrotność tego ile wynosi obecnie i byłoby okej.

Ja alkoholu wysokoprocentowego nie spożywam, ale wcale nie uważam, że gdyby podnieść na ten a-----l akcyzę trzykrotnie to byłoby okej (IKSDE). Trochę inna mentalność, ja się staram innym ludziom do życia w ogóle nie wpierdzielać.

No ale nie, ja twierdzę, że mnie trzeba po
  • Odpowiedz
Każdy płaci podatki, ale akurat to palaczom zwracasz uwagę, że akcyza mogłaby wynosić trzykrotność tego ile wynosi obecnie i byłoby okej.


@DiscoKhan: Nigdzie nie powiedziałem że to byłoby okej. Po prostu stwierdziłem że nadal paliliby szlugi bo nałóg jest tak silny (tak, część przerzuciła by się na te z przemytu ale nie wszyscy).

No ale nie, ja twierdzę, że mnie trzeba po rękach całować, bo HURR DURR PŁACĘ PODATKI
  • Odpowiedz
@Ikarus_280: W pełni popieram! To samo powinno zrobić z alkoholem, czerwonym mięsem, białym pieczywem, napojami gazowanymi, cukrem, solą, nieekologicznymi produktami. Wszystko co jest niezdrowe powinno być zakazane lub z akcyzą kilkaset %, nikt nikomu nie każe tego palić / jeść / pić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co cię to k---a obchodzi dla czego jaki po co zaczeli palić, maja tańsząi zdrowszą alternatywę to się jej trzymają.
Mi też pasuje że typ na ulicy puszcza parę o zapachu truskawek a nie dym.
Jak mnie w-------ą tsakie typy które myślą że mają prawo oceniać innych.
  • Odpowiedz