Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki,

Chcę założyć konto bankowe, które będę współdzieliła z siostrą (wspolnie będziemy wpłacały i wypłacały pieniądze z konta). Fajne byłoby konto, w którym każdy ma swój osobisty profil do logowania/wypłat itp., żeby na koncie było widać kto jakich operacji dokonywał - ale wiadomo cebula też mocno, konto musi być w jak największym stopniu bezkosztowe.

Z góry dziękuję za odpowiedz :)

#bankowosc #banki #blondynkapyta #pomocy #niewiemjaktootagowac #kontobankowe
  • 19
@Highheels w tmobile bankowe mozna miec dwa rachunki i do nich dwie karty, przelewy z jednego na drugi sa natychmiastowe, oplat malo pod warunkiem zaplat karta za 500 zl /msc
@Highheels: ja mam konto w pekao razem z żoną (żona jest współwłaścicielem). Nr konta jeden, do tego dwie karty, każda z innym numerem i oddzielne dane do logowania. Konto darmowe, trzeba tylko używać kart płatniczych.
@Highheels: Ja mam za friko konto w pekao do 30 roku życia bodajże, a jeśli masz powyżej 30 to regularnie na konto musi wchodzić minimum 500zł, aby również nic nie płacić za prowadzenie konta. Płacę tylko za kartę, ale tu wkopałem się na minę, bo z poziomu aplikacji PeoPay również mogę wypłacać kasę z bankomatu bez karty, więc zapewne z karty zrezygnuję.

W aplikacji widać wszystko jak na dłoni - Kto