Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakieś #buty na co dzień? Mogą być jakieś do #bieganie bo dużo chodzę, czasem pobiegam. Szukam butów dla supinatorów. Tu jest największy problem.
Najlepiej, żeby były dostępne na sklepbiegacza.pl bo mam blisko przetestować/zobaczyć.
Jakieś halówki jeszcze dla supinatorów ktoś/coś? Bo obecnie rozwalam wszystkie halówki na potęgę.... Pogram w #squash i w piłkę na hali.
  • 6
@PurpleHaze: W wszystkich butach których obecnie używam mam zdarta podeszwę od zewnątrz, a w środku prawie nienaruszona. W halówkach problem jest podobny, stopa ucieka mi na zewnątrz, więc po pewnym czasie but już nie trzyma stopy tak jak powinien (~ pół roku). Chcę wydać więcej, by zadbać o swoje zdrowie
@firetech: przejdz sie po kilku sklepach, zrob sobie za darmo badnie stop pod wzgledem pronacja/supinacja. Dla wlasnego ogladu co ci "fachowcy" powiedza.
Buty dla pronatora/supinatora w glownej mierze charakteryzuja sie tym, ze maja grubsza twardsza pianke w podeszwie po zew lub wew stronie buta. Sa tam jeszcze jakies systemy wzmacniania (cos ala stare adidas torsion). I tu pojawia sie pytanie na ile faktycznie jest to dobre i pomocne.
Moim zdaniem jesli
@PurpleHaze: Dzięki za wypowiedź. Przejdę się, tylko chciałem sobie upatrzeć coś i zobaczyć. Z sklepem biegacza chodziło o to, że chcę zobaczyć/przymierzyć na żywo, bo tak najłatwiej, a kupić można i przez internet.