Wpis z mikrobloga

@CyfrowyD: Dla takich lekarzy jak ona wyjazd to jest błogosławieństwo, tylko z jakiegoś zupełnie niezrozumiałego powodu wybierają pozostanie w Polsce i znoszenie plucia. Wypowiadał się tu taki ortopeda (dr Pikulska jest ortopedą), który wyjechał i został Oberarztem (kroczek niżej przed ordynatorem) w Niemczech, to co dla nas w medycynie jest sufitem, tam jest podłogą w specjalizacjach zabiegowych i ratownictwie. Tam robią otwarcie klatki piersiowej z kontrolą worka osierdziowego w #!$%@? karetce,
@saakaszi: Typowe polactwo, kurłłłaaa ja to jestem kurłłaaaa mondry a tamten? tamten to jest debil!, debil!! kurłaaa kwiiiik. Mnie też się należy, no ch*j, że się #!$%@? całe życie i patrzę żeby mi dali bo jestem polak i mi się należy a co że tam ktoś poświęcił połowę życia aby się uczyć, kto mu kazał xD. Ja #!$%@? xD
@saakaszi: Divide et impera - kazda wladza z zapedami autorytarnymi potrzebuje „wroga ludu”, dlatego napuszcza sie najbardziej prymitywny element spoleczenstwa na inna grupe spoleczna, bo tym pierwszym najlatwiej jest manipulowac .
U Hitlera byli to Zydzi, Slowianie, Cyganie, u Sowietów była to inteligencja i właściciele majątków ziemskich.
Jak widać obecna wladza czerpie garściami z poprzedniego systemu, bo widać kogo obrali sobie za cel :D
Gardze nimi.
A żyj sobie w swoich urojeniach. A jak nazwiesz tych ludzi, którzy piszą kobiecie takie rzeczy? Owieczki? Patrioci?


@Parker_: Nazwę ich tak samo jak ciebie, bo tak samo się zachowujesz ty i oni, niezależnie od "poglądów". Widać, że nie możesz tej prostej rzeczy zrozumieć.
Przypominam komentarze po wypadku prezydenta na nartach


@Justycjariusz: i co chcesz tym udowodnić? Że takie przypadki istnieją? Przecież w tym ci przyznałem rację.

Udowodnij, że elektorat PiS nie składa się w większości z czytelników Kamieni Kupy, to pogadamy.
@saakaszi: W Polsce jak widać komunizm pełną gębą. Robotnicy i patola wywyższani otrzymujący socjal na poziomie pensji a intelektualiostów się gnoi i niszczy. Jak w ZSRR gdzie robotnik był najważniejszy a elita wyjechała albo została rozstrzelana. To chyba nie jest normalne kiedy osoby z wyższym wykształceniem jak np. lekarze zarabiają mniej od mietka robiącego gładzie. Nie wróży to nic dobrego...
@AtoMan: Zasadą dyskursu jest to, że jak się wychodzi z jakąś tezą to się ją uzasadnia. Ja mam udowadniać, że to co napisałeś bez żadnego uzasadnienia nie jest prawdą? Doprawdy ciekawe, oskarżonemu kazałbyś pewnie udowadniać, że jest niewinny.

To co napisałeś, że 99 procent wyborców PiSu to tacy ludzie, jest oczywistą wierutną bzdurą i nijak nie jesteś w stanie tego udowodnić.. W jakiś śmieszny sposób próbujesz na mnie przerzucić ciężar dowodu.