Wpis z mikrobloga

@saakaszi: jak zwierzęta(,) Żaden z nich nie pomyśli, że każdy lekarz może wyjechać gdzie tylko będzie chciał i nie będzie kto ich miał leczyć. Najwyżej będę mogli gadać hurr durr oddawajcie pieniądze na studia.
@Justycjariusz: po pierwsze, nie jesteśmy w sądzie i domniemnie niewinności nie istnieje. Po drugie - teraz stawiasz tezę, że to bzdura, i możesz to podważyć pokazując jakieś wyważone opinie tego elektoratu... oh wait, nie ma takich? xD

Zdaję sobie sprawę, że z mojej perspektywy ciężko to udowodnić, ale cóż - praktyka jest taka, nie inna. Bardzo chciałbym, żeby ktoś mi udowodnił, że się mylę, ale jakoś nikt się ku temu nie
po pierwsze, nie jesteśmy w sądzie i domniemnie niewinności nie istnieje. Po drugie - teraz stawiasz tezę, że to bzdura, i możesz to podważyć pokazując jakieś wyważone opinie tego elektoratu... oh wait, nie ma takich? xD


@AtoMan: Ty tak na poważnie? Nie jesteśmy w sądzie to można gwałcić logikę? Nie chodzi nawet o domniemanie niewinności, a o zwykłe zasady dyskursu.

Ja stawiam tezę, że "to bzdura"? Kurffa co za erystyka. To
Dno, widzę, że rozmawiam z jakimś betonem PO.


@Justycjariusz: widzisz, co chcesz widzieć. Ja widzę w każdym elektoracie idiotów, ale w elektoracie PiSu niestety wyłacznie takich. Skoro nie zamierzasz wyprowadzic mnie z bledu, to albo bledu nie ma, albo...

Chyba zakończymy dyskusje bo nie da się rozmawiać z betonem


@Justycjariusz: no i właśnie zachowaleś się jak typowy beton PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie da się udowodnić nieistnienia czegoś, a jedynie podważyć tę tezę dowodem na istnienie.


@AtoMan: Zacznijmy od tego, że twoja teza z gruntu jest nie do udowodnienia, bo jest skrajnie obraźliwa i zamordystyczna. To tak jak udowadnianie, że jakiś naród to untermenschen "bo mnie się panie tak zdaje".

Skończ w to brnąć, bo każdy kto ma trochę umiarkowania i rozsądku widzi jak się kompromitujesz.
Sylwia Małgorzata Plata Çalış.... skąd się takie wypłochy biorą?


@deeprest: To fejkowe konto. Zero znajomych, same posty propagandowe.

tak sie #!$%@?, ze wypisuje do tych kont po kolei z wyzwiskami


@naganiaczherculesa: Sporo kont to fejki, więc bez sensu. A w pozostałych przypadkach na co liczysz? Jak ci się chce zgłaszaj farmy fałszywych kont FB, może pokasują.