Wpis z mikrobloga

@Gauganian:
Biedronki mają, ze wszystkich owadów, najbardziej #!$%@? software, jaki istnieje. Serio #!$%@?.
Bo taka na ten przykład pszczoła - #!$%@?, szuka kwiatów, nawiguje na słońce, zbiera nektar, znosi do gniazda - no w #!$%@? skomplikowane. Zresztą, #!$%@? - mucha. Mucha też musi wyczuwać woń gówna i ścierwa, nawigować, szukać pożywienia, złożyć jaja w jakimś dobrym ścierwie. Wcale nie takie proste.
A jak działa biedronka?
Otóż pierwszy punkt algorytmu biedronki brzmi:
@Gauganian: > W dodatku przyjrzałem się im trochę i stwierdzam, że mają różną ilość kropek, nie wiem czy to istotne ale coś mi podpowiada, że biedronki powinny mieć 7 kropek.

#!$%@?, ilość kropek i wygląd zależy od gatunku a w Polsce naturalnie występuje dużo, dużo więcej gatunków niż tylko siedmiokropka. Co więcej biedronki mają różne ubarwienia, nie tylko czerwone w czarne kropki. Nie zmienia to faktu, że obserwuje się inwazje biedronki
@Gauganian Jestem już chyba za zmęczony, bo na początku przeczytałem o "inwazji blondynek" xD Dopiero przy kropkach się zorientowałem, że chyba coś nie tak.
@Gauganian: Miałem w zeszłym roku, właśnie w tym okresie i też miałem żółtą elewację - może o to chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rok wcześniej mieszkałem gdzie indziej i teraz też gdzie indziej (elewacja biała) i nie widziałem nawet na oknie ani jednej sztuki.