Wpis z mikrobloga

Najtańsze narkotyki. Wiadomo, Kolumbia. Marihuanę i kokainę rozdaje sie na ulicach jako prezenty. A jeśli ktoś się uprze i będzie chciał kupić, to może dostać 2-3gramy marihuany za 2złote, a gram kokainy za ok5zł. Całe inne narkotykowe spektrum do dostania u handlarzy na każdym rogu.

Najtańszy alkohol. Peruwiańskie trago, czyli bimber z trzciny cukrowej. My kupowaliśmy 625ml za 2,66zł. Sprzedawca gumowym wężykiem zasysa przezroczysty płyn z 40litrowych beczek, jak paliwo z baku, i rozlewa do plastikowych buteleczek po wodzie mineralnej. Niestety trzeba to w miarę szybko pić, bo błyskawicznie przechodzi smakiem plastiku i smak kiepskiego bimbru zamienia się w coś co może sprawić że przestaniemy widzieć

Najtańsza broń. Paragwaj. Facet oferował klamkę za 30 dolarów + paczka nabojów za 2 kolejne. Tutaj ludzkie życie warte jest tyle ile wydaje się w Stanach na obiad. Kupno broni nie stanowi tutaj najmniejszego problemu. Niestety.

Najtańsza kobieta. Żeby spędzić całą noc z dziewczyną w Kolumbii trzeba zapłacić ok. 20złotych. Kiedy mówiłem im ile kosztuje godzina z prostytutką w Polsce, chwytali sie za głowę i mówili, że za takie pieniądze tutaj mogę mieć całą wieś kobiet na wyłączność A tak na serio to problem prostytucji jest tutaj widoczny w każdej, nawet najmniejszej wiosce, gdzie aż roi się od Czasami ok 15 letnich dziewczyn oferujących się na sprzedaż jak mięso u rzeźnika.

A więcej o autostopowej podróży przez Amerykę Południową na http://stonesontravel.com/pl/stopem-przez-ameryke-poludniowa-co-i-jak-gdzie-i-za-ile/

Blog nie jest mój ale polecam!

#podroze #podrozujzwykopem #amerykapoludniowa #autostop #pijzwykopem #narkotykizawszespoko #narkotyki #sanescobar #brazylia #kolumbia #argentyna #reklama
  • 38
@arrent Komentarz nie był skierowany do autora wpisu a do kogoś wyżej kto myślał że za ot tak luźno za 11k można w rok objechać Amerykę Łacińską. Ludzie nie zdają sobie sprawy ze mając częściowo opłacone bilety lotnicze, jadąc na konserwach i zbierając stare koszulki z przystanków nie jest równe się z cywilizowanym i samodzielnym podróżowaniem.
@gumioki: na reddit pisza ze coke albo weed najlepiej kupowac od taksowkarzy. mowia ze policja czesto wysyla swoich do klubow czy na ulice. ale wtedy radza miec przy sobie 100 dolcow i sprawa zalatwiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)