Wpis z mikrobloga

Idę z Majorem i Bembenem do galerii sztuki nowoczesnej.
- Tu nie wolno nagrywać - mówi ochroniarz
- To nie jest vlog - odpowiadam. - To jest performance.
- A, to przepraszam.
Idziemy z kajorem i niebembenem dalej. Oglądamy pomnik tigera który trzyma w ręku kotletu. Jakby była melina to by nie mogli kotletu.
- Zawsze się zastanawiałem - mówię do Kajora - czy meliniarz dalej prowadzi swój kanał na yt.
- Ogólnie to chciałem powiedzieć Jeść mi się chce - odpowiada Kajor.
- Trzebabyło jeść na szkolnej.
- Wtedy mi się nie chciało całe te.
Idziemy dalej, oglądam jakiegoś grubego człowieka który kąpie się w dmuchanym basenie i wykrzykuje monolog męczennika.
- NI ŻERŁAKU. Z PIASECZNA. TAM TYLKO SĄ KURRRWY. - krzyczy, - TAM SĄ TYLKO DO #!$%@?,
Kajor wyjmuje miskę widelec i kamerę i zaczyna ustawiać się do filmiku.
- Kajor - Mówię do niego. - Kajor, nie jedz tutaj.
- Kiedy ja bardzo głodny całe te - odpowiada i zaczyna psznie jeść piccę widelcem z miski.
Jakiś ziomek podchodzi i przygląda się temu co Major konsumuje
- To jest interesująca wizja - mówi.
Ktoś inny podchodzi i patrzy.
Major rozpoczyna swój monolog krojąc piccę nożem - No dzień dobry. Ogółem to chciałem powiedzieć...
- To jest głebokie.
Podchodzi do nas docent w garniturze z Monokiem w oku.
- Zastanawiające - mówi.
- Ja państwa bardzo przepraszam - mówię do nich.
- Jak się nazywa ten performance? - Pyta kobieta. - Major pszne je - odpowiadam odwracając wzrok w celu uniknięcia refluksu.
- Przeszywające.
Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w miskę z napisem "Major objat je pszny". Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się meksikano z kamerą. Pyta Majora co tam słychać.
- No właśnie dziś, dzień dobry. Będe teraz objad jadł. O proszę, jeszcze się musi tuszyć. Doprawione, a wy mówicie że jaki alkoholik całe te. Bardzo to dobre jest ogółem, spaniałe jedzenie - mówi Major.
- A pan jest promotorem - pyta reporter - co sądzi pan o filmikach i poczynaniach swoich bohaterów.
- Sądzę że już dawno powinni być zamknięci w choroszczy za takie co oni robią - odpowidam.
- I dziękuję za tą wypowiedź - mówi doktor z monokiem.
- I przepraszam że tak powiedziałem - mówi fotograf.
- NIECH JEMU #!$%@? PENKNIE - krzyczy gruby człowiek w basenie z wodą.
#pasta #major #suchodolski #szkolna17 #polskiyt #pos
#suchodolski #polskiyoutube #majornadzis #pasta #kononowicz #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz