Wpis z mikrobloga

@monstrum: Urok zakupów w Chinach. Nie znasz dnia ani godziny. Najgorsze nie jest to, że rzeczy nie dochodzą na czas, nawet nie to, że czasami w ogóle nie dochodzą (kasę da się odzyskać przez paypal), najgorsze jest to, że GearBest bez pytania o zgodę użytkowników zmienia rodzaj wysyłki z PL na zwykłą registered. U nas oznacza to na 99% vat. I to jest kanał bo nikt Ci tego dodatkowego kosztu nie
@monstrum: ja zamówiłem 5 rzeczy pomiędzy 6-10.09 przesyłkami rejestrowanymi i nierejestrowanymi, ale nie priority line. przyszło wszystko.
potem zamówiłem 7-10.10 i wszystkie paczki już wyszły tak samo rejestrowane/nierejestrowane + 1 priorityline
Z tymi przesyłkami oni maja jakiś dziwny system. Zamawiałem kilka przesyłek do 50 usd z wysyłką priority line, czas dostarczenia nie przekroczył 2 tygodni, oczywiście vatu brak co zawsze mnie cieszyło. Na przesyłkę powyżej 50 usd czekam prawie miesiąc. W kwestii przesyłek o małej wartości to w sumie spoko, raz tylko została zgubiona przy czym wysłali mi towar ponownie (dopłaciłem dolara aby zmienić formę wysyłki) i raz przez pomyłkę wysłali mi mały