Wpis z mikrobloga

Czy kolorowe włosy są gimbusowe? Naszła mnie ochota na jakiś pastelowy kolor, ale druga część mnie się oburzyła mówiąc, że jestem za stara na takie rzeczy.


#wlochy #wlosyboners #ankieta
sloneczkozachmurka - Czy kolorowe włosy są gimbusowe? Naszła mnie ochota na jakiś pas...

źródło: comment_z0HTTVG9HqfwCcYvthWblCdJ0miuKjAs.jpg

Pobierz

Czy kolorowe włosy są przeznaczone tylko dla gimbusów i feministek?

  • Tak 41.0% (641)
  • Nie 59.0% (921)

Oddanych głosów: 1562

  • 56
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sloneczko_za_chmurka: Też mialem podobną myśl kilka miesięcy temu ale w końcu się przefarbowałam na taki jasny szary nie żałuje, za miesiąc idę znowu, tym razem na ciemny szary/biały. Z tym ze ja mam 17 lat więc w moim wieku jeszcze na luzie można robić takie rzeczy. Imo lepiej zrobić i żałować efektu niż nie zrobić i żałować ze się nie zrobiło :)
@sloneczko_za_chmurka: zmyłam farbę, wysuszyłam włosy i powiem Ci, że wielkie WOW :D teraz jestem na 2 miesięcznych wakacjach więc do pracy nie chodzę, ale jak tak patrzę na te moje włosy to chyba nie byłoby siary bo wyglądają bajecznie xD robię teraz loki na papilotach i jak będą gotowe to cyknę fotkę i Cię zawołam :D a jak się będziesz dalej bała to może przed jakimś dłuższym weekendem sobie nałóż i
@sloneczko_za_chmurka mój różowy ostatnio biegał w takich różowo niebieskich i było elegancko. To że się ma trochę więcej lat nie znaczy że trzeba mieć kija ;) jak ci się podoba to rób i #!$%@? co będą mówić bo ktoś zawsze będzie narzekal