Wpis z mikrobloga

  • 1504
Pierwsza zasada Free 2 Play:
1. Pay 2 Win
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roszej: mnje najbardziej śmieszą fani hearthstone którzy twierdzą że nie trzeba nic wydawać i liczy się skill

pomijając fakt że by móc rywalizować z ludźmi którzy wydają kasę trzeba poświęcić setki godzin a i tak później wychodzi dodatek i cała praca na marne
  • Odpowiedz
@roszej: to tak jak narzekać, że darmowe p---o jest kiepskiej jakości i w 360p, w dupach się wam poprzewracało XD

Poza tym #dota2 pokazuje jak powinien działać poprawny system free-to-play, ale nieeeee, ja myślę, że to polskie k---a głupie społeczeństwo, te k---a banda imbecyli, która gra w te karakanowe gównogry pay2win to jest jakieś k---a nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@pqp_1:

Oczywiście, że HS nie jest pay2win - gdyby tak było, to niemożliwym byłoby dojście do legendy z samymi podstawowymi kartami - a to już wielokrotnie robili streamerzy. Po prostu nie masz skilla xD
  • Odpowiedz
@mardory: jak grasz ponad rok to spoko, ale jak zaczynasz to lol jest zajebiscie pay to win. kupujesz postacie, kupowales runy, masz boost to expa, takze nie p-----l mi tu ze lol to nie pay to win
  • Odpowiedz
@Shatter: hipersamochody po ponad 2 miliony, wozy bojowe, helikoptery, czołg, amfibię, motocykl z napędem odrzutowym który lata i strzela rakietami, odrzutowce, myśliwce, jacht, odrzutowiec ze szczerego złota za 10 milionów, magazyny, garaże, apartamenty, amunicję wybuchową do snajperki... takie tam drobniaki. Ponad 300 milionów za wszystko. Karta Shark kosztuje 300 złotych, a dostajesz 8 milionów.

Czyli trzeba wydać 11 000 złotych aby mieć wszystko, albo grać przez 300 dni po
  • Odpowiedz
@roszej: Najlepsze i tak są gry, gdzie można sprzedawać przedmioty z IS za golda czy co tam innego. Tyle że to się w c--j nie kalkuluje. Powiedzmy jakaś paczka z itemami za ~100 zł, wymaga 40-50 godzin farmienia golda, ale ludzie i tak będą bronić gry, bo można za walute kupić, więc gra nie jest p2w. C--j, że rozdając ulotki by zarobił te 100 zł w dzień, ale lepiej n---------ć
  • Odpowiedz