Wpis z mikrobloga

  • 1504
Pierwsza zasada Free 2 Play:
1. Pay 2 Win
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubulek: od zawsze? jak juz masz wszystko to nie musisz kupowac, ale tak jest w kazdej grze, w lolu kupujesz postacie, runy i exp boosty czyz nie?


Od tego sezonu runy będą darmowe. Level 30 da się wbić w kilka miechów jak nie szybciej. Nie jestem pewny, ale chyba możesz testować wszystkie postacie na practice toolu
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: Przecież runy i postaci kupuje się za IP zdobywanie w grze już pomijam fakt, że posiadanie większej ilości postaci nie daje żadnej przewagi. Tak samo nie widzę tej wielkiej przewagi jaką dają exp boosty lol.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: runy zostaną usunięte za miesiąc i będą nowe za free, także nowi gracze jak będą levelować konto to będą dostawać losowe postacie; lol jest najlepszym przykładem f2p bo w grze liczy się tylko i wyłącznie skill
  • Odpowiedz
druga zasada: ludzie pakujący setki euro w gry f2p zawsze mówią że te gry nie są p2w, po prostu mają skilla.

@tahti: idealnie pasuje to do #wot

@roszej: było otagować to jako m. in. #wot ale wtedy byłaby g---o burza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
posiadanie większej ilości postaci nie daje żadnej przewagi


@kubulek: Ale kekłem, większa możliwość kontrowania oraz elastyczność w wyborze postaci nie daje żadnej przewagi? Serio?
  • Odpowiedz
@Harkonnen ło, dzięki, nie wiedziałem że coś takiego jest, może kiedyś zobaczę jak będzie komputer i czas ( ͡° ʖ̯ ͡°). A płynne przejście z F2P na P2W widziałem na żywo, jak powoli zabija tą grę, szkoda.
  • Odpowiedz
@roszej: to pierwsza zasada marud :D

W HS placza, bo kartow nie maja ;) Na 20 boosterach wbilem legende w ostatnim miesiacu.
W LOL - zawsze jak jakas nowa postac nagle okazuje sie OP, to placz, bo jej nie maja (maja 50 innych, ale akurat 'ta odkryta teraz' dalaby im awans z bronze V do IV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie #pathofexile


@Sirion: Z PoE nie do końca się zgodzę, za prawdziwą kasę można kupić premium stash, które znacznie ułatwiają rozgrywkę, pozwalają szybciej się bogadzić, lepiej craftować. Zwłaszcza, że każdy patch dodaje coraz więcej dziadostwa do kolekcjonowania, które zapełnia miejsce - celowy zabieg twórców, by namówić graczy do kupienia premium.
To bardzo łagodne p2w, ale jednak pieniążki pomagają w grze.
  • Odpowiedz
LoL jest c-----y nawet bez p2w xD

czyli jakby byl pay2win to bylby lepszy? ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba nie rozumiem


@rdkN: tak więc pozwól, że Ci wytłumaczę.

@Yolocaust napisał, że LoL jest c-----y, nawet bez p2w. Gdyby był p2w to byłby jeszcze
  • Odpowiedz