Wpis z mikrobloga

@cellista: Jacek mial racje .. Niepotrzebnie "jola nie ola" udawalas, ze nie wiesz o jaka klientele chodzi. Tobie nigdy nic nie grozilo, w tym tez kot ma racje.. Zatem nie badz hipokrytka bo zabieram role pierwszoplanowa w korowodzie.. Pseudospolecznico...narzucajac mi metody.. Nie uchroni to przed jednostkowym udzialem ani zbiorowej odpowiedzialnosci w wymierzanym przeciwko mnie procederze, w tym inwigilacji.. Nie uciekaj od odpowiedzialnosci gdyby mieli znowu zamiar mnie zabic.. Chyba nie
  • Odpowiedz
@cellista: Czytaj post na górze. Mam i miałam tylko jedno imię. Zawsze. Czasami jednak ludzie nie są warci... a mimo to idea zwycięża.... .taka jestem głupia. Ja tu jestem inwigilowana i to moje dane bezprawnie są podawane w szantażu! Skąd KTOŚ wie, że mam psa??..... Twojego imienia nie znam a ośmielasz się po mojej reakcji i tym, że naraża mnie to na ataki, tak do mnie pisać?!
  • Odpowiedz
@cellista: Dodam na koniec, bo nie rozumiesz..... napisałam, że nie tak należy działać, jeśli chcesz uchronić siebie i może jeszcze inne/innych...
Czy wiesz, że dostaję wciąż info, że jesteś trollem i że chyba mi odbiło, że z Tobą rozmawiam? Jak Ci się zdaje, słucham tych opinii? NIE, NIE SŁUCHAM, ALE MOJA CIERPLIWOŚĆ MA SWOJE GRANICE... Ty chowasz się za maską, ja jestem tylko sobą. KTOŚ mnie sprawdzał i szantażował podając
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Nie udawaj, ze mnie nie znasz. Ze nie mi tu stale groza, zaciagac sie info z inwigilacji, ktora sie wyslugujecie od 10 lat. Nie zaprzestali nawet pomimo okolicznosci smierci M.Z.. bo tym sposobem jedynie ich chronisz. Nie usiluj szantazowac mnie moim slepym udzialem w grze, w ktorej pelnisz role pierwszoplanowa udajac, ze do nich nie nalezysz bo uznasz i zaszufladkujesz mnie jako troll.. Powtorka z historii..
  • Odpowiedz
@cellista: cellista, ja rozumiem pranie mózgu, jakie ludzie przechodzą przez sekty, ale to, co teraz robisz, powoduje, że będziesz brana/y za trolla bo jak widzisz na tym tagu, to ja próbowałam grać rolę ostatniego sprawiedliwego. Dziękuję jeszcze raz @albert-rile za wkład, mam nadzieję, że tam na górze ktoś odzyska wzrok. Kiedyś ktoś z mojej rodziny uratował konduktora, wyrzuconego na tory przez gościa z pociągu, gdy inni się przyglądali..... tak
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Zwyczajowo tracisz swoj pragmatyzm, kiedy zarzuca sie hipokryzje. A moze tu chodzi o to, ze sie z nimi moja osoba targujesz? Dlaczego mam w ogole grac, a tym bardziej uwiarygodniac przed grupa inwigilujacych mnie trolli? Prania mi nie zrobisz. Czy to szykujac mnie na Solczak, henryczka o ktorego zawsze bylas zazdrosna.. Jacek wyznaje milosc tylko duzym fokom. .
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: A ktory to szczery "kundel"? @1korner? Agnieszke zdradzil bo wolal duza foke dla bezpieczenstwa. Duze foki nigdy nie byly w ryzykownej grupie kobiet.. Przynajmniej dla Macieja K.. Kot wyznawal milosc "jolinieoli" vel "marzenka", ktora wykazywala ochote na slaskie zloty integracyjne, w tym czasie wpadl. Tu tez wyznawal milosc tej samej osobie, ktora od samego poczatku za "onom" uznawalam sugerujac zlot w Lesznie.. Dlatego skazowalas.. wygodne
  • Odpowiedz
@cellista: Strasznie się UCHRONIŁAM.... doprawdy, wdając się z Tobą w rozmowę narażam się jakimś bandziorom, grom wie komu!, których Ty się nie boisz..... ale jednocześnie jesteś ich "ofiarą".... Jakie Leszno? Jaki J (z obrzydzenia do potencjalnych bandytów imion nie wypowiadam)? Chronię "ich" tyły, choć nie wiem czyje.... pewnie komentując Twoje wypowiedzi i dając im wiarę..... chyba niepotrzebnie się angażuję w tłumaczenie, bo nic do Ciebie nie dociera.
  • Odpowiedz
@cellista: już wolę zostać tym "Waldemarem, Stanisławem, Kazimierzem" i nie tłumaczyć dalej tego samego. Komentarze usunęłam, bo były nawiązaniem do wcześniejszego obraźliwego dialogu, więc bez sensu było zostawiać fragment.... poświęcam cenny czas, nie narzekam bo nikt mi nie każe, ale chociaż dobre słowo by człowiek usłyszał, a to jeszcze w mordę dostanie.
  • Odpowiedz
@cellista: MŻD poświęciłam tu na tagu dużo czasu, ale z internetu nie jestem w stanie wydobyć więcej ponad to, co tu wstawiałam i co jest informacją "pantoflową" i na podstawie przemyśleń własnych. Ze wstrętem patrzyłam na te fotki z targów i próżność mieszaną z głupotą reklamowaną przez takie babsztyle jak Siwiec, przez które zdanie o kobietach jest takie, jakie jest....
  • Odpowiedz