Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: możesz być sportowcem i sutenerem, np :
"Dawid Ś. z Krynicy Zdroju pasjonował się walką w zawodach MMA. Niewiele osób wiedziało, że zawodnik po treningach kierował grupą przestępczą. Za pośrednictwem portali internetowych werbował prostytutki i umawiał je z kolegami z branży. Małe agencje towarzyskie działały w wynajętych mieszkaniach na terenie Małopolski i Podkarpacia. Prokuratura przygotowała przeciwko niemu akt oskarżenia.
Oprócz zawodnika MMA - Dawida Ś. z Krynicy-Zdroju podejrzanymi w sprawie
Jamcuś też zauważyłam, że mi kota "najdroższa" grozi, czy to ze zlecenia ryżego? Jolanta chętna była na mitingi organizowane na Śląsku. Jeżdżąc do Anglii musiała znać Patryka F. czy Wojtasa L... Dlaczego zatem skłamała? Czyżby liczyła na przejęcie klientów Magdaleny D.? To z nią wpadłeś zdradzając Agnieszkę?
@1korner
@stopmanipulacji1111: Stosunkowo późno bo w tamtym roku odważyłam się kupić czerwoną pomadkę.. z obawy aby moje kształtne usta nie wydawały się zbyt prowokujące...choć zawsze byłam z nich dumna. Wszystko mam swoje. Kiedy widzę pompowane lale/sztuczne usta itp., które usiłują w karykaturalny sposób upodobnić się do mnie to se myślę: "o q/wa".