Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

z uwagi na to, że przebudowywana jest dość istotna część serwisu, chcemy uprzedzić Was o tym, że w najbliższym czasie mogą pojawić się pewne utrudnienia w działaniu strony. Niestety, konieczna będzie również obowiązkowa przerwa techniczna, która pojawi się jutro (wtorek) między godziną 7:00 a 8:00 rano - a więc w momencie gdy nocna zmiana będzie już smacznie spała, a dzienna będzie powoli budziła się do życia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wykop stale rośnie, dlatego wprowadzane przez nas obecnie zmiany są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu. Ale jest też inny, dość istotny plus tych konkretnych zmian - pozwolą nam one w kolejnych dniach doprowadzić do porządku (zgodnie z Waszymi oczekiwaniami) tagi. Trzymajcie więc kciuki za nasz dział techniczny, by jutro wszystko poszło zgodnie z planem! :-)

Wołamy @PyraPrzeznaczenia @WuDwaKa @strumienzgor bo zawsze chętnie dzielicie się z innymi swoją wiedzą i pomagacie nam informować Wykopowiczów o zmianach, za co bardzo serdecznie Wam dziękujemy! :-)

#wykop #wykopblog #oswiadczenie #naprawiamytagi
  • 144
@wykop: czy planujecie jakieś dodatkowe funkcjonalności tagów, czy na razie chcecie naprawić powiadomienia oraz przeglądanie historii? Tagi autorskie były dobrym ruchem, ale jest parę rzeczy, które można by poprawić lub dodać, np. współdzielenie tagów autorskich pomiędzy użytkownikami. Albo moderacja treści (chociaż tutaj to wiadomo, że sprawa jest dyskusyjna). Albo blokada użycia tagu przez określonych użytkowników (wiem, że można wyłączyć powiadomienia od ludzi innych niż autor tagu, ale to nie to samo).
@wykop:
Zdyszany Michał Białek podchodzi do komputera i krzyczy do admina:
- Panie, szybko do na Mikro mam coś do ogłoszenia o 10.00, a jest za piętnaście!
- Panie, coś pan oczadział?! Teraz przez te tagi to i z godzinę zejdzie!
- Panie, szybko! Jestem Białkiem i muszę tam być!
- Panie, możesz pan być i papieżem, ale nie da rady. Nawet jak się pośpieszę to 40 minut jak nic!
-