Wpis z mikrobloga

@paratachitki: Jak dla mnie ta wiadomość jest obraźliwa. Autor zwrócił uwagę na coś co wg niego jest problemem i wyrazem dyskryminacji konkretnej płci, przy okazji wyraził swoją troskę o środowisko i od razu został zrównany z homoseksualistą, w podtekście "szkoda, że zdyskryminowaliśmy ciebie pedale". To, że autor wyraża swoją obawę o dyskryminację i przejmowanie się środowiskiem nie od razu oznacza, że jest homoseksualistą, nawet o tym nie wspomina w swojej wypowiedzi,
@paratachitki: Ja #!$%@?ę.... niech ci ludzie #!$%@?ą z warszawy z prędkością światła, bo już nie wytrzymuje.... od paru lat nie jestem w stanie pójść do żadnej knajpy bo zawsze od razu chcę pocisnąć jakiegoś lalusia który na całą salę pyskuje i poniża jakąś biedną kelnerkę... przychodzi takie gówno bite przez matkę i spitego ojca w domu i wyżywa swoją niepewność i brak bezpieczeństwa na osobie która się nie broni i u
#!$%@?ł glupoty to odpisali głupoty.


@Abizaas: to ze lokal #!$%@? ludziom coś, czego mogą wcale nie chcieć i to coś natychmiastowo staje się śmieciem nie niszczy środowiska?

Ty zdrowy na główce jesteś? Bo logika ci sie co nieco poplątała, pewnie bardzo chciałeś #!$%@?ć "pedałowi" ale cóż... pedał ma racje a ty nie.