Wpis z mikrobloga

#csgo #csgotrade #perlotrade

#rozdajo Zeby milo zakonczyc tydzien to rozdamy dzisiaj PIZZE. Nie jakas z milionem skladnikow, ale tez nie margaritte, taka w sam raz. No bedzie smaczna ;) Zadne fejk rozdajo, kazda pizze czy poprzednie rozdajo wyslalem, takze smialo zapraszam do zabawy. Losowanie mirkorandomem pewnie jakos jutro jak wstane :)

Ostatnie rozdajo wygrywa @Darktek powiedz mi co tam chcesz ze steama i daj jakis namiar zeby wyslac. Moze byc gra, moze byc skin, moga byc klucze csgo, moga byc coinsy na ruletki, co tam sobie zyczysz.

Skupuję:
- skiny
- kosy
- klucze
- naklejk
- cale ekwipunki

Formy płatności:
- przelew bankowy zwykły
- przelew bankowy ekspresowy
- PayPal
- Skrill

Moja reputacja:
- Skupione skiny na wykopie za grubo ponad 200 000zl. Wszelkie potwierdzenia handlu z mirkami TUTAJ
- Legalnie zarejestrowana w Polsce firma
- Setki pozytywnych komentarzy na allegro

Warunki skupu:
- Nigdy nie płace jako pierwszy. Ze względu na moją historie handlu tutaj najpierw wysyłasz skin, potem otrzymujesz zapłate.
- Skiny wyceniam indywidualnie, ale można przyjąć ok 2,7zł za każde euro na steamie. Jest to dosłownie parę złotych mniej niż otrzymacie na np. Opskins (np. Dzisiaj skupiłem skiny za 1030zł, a sprzedający na Opskins dostałby 1100 i czekałoby go jeszcze przewalutowanie na PayPalu przy wypłacie na konto)
- Za klucze płace 6,8zł za sztukę.

Kontakt:
- Bezpośrednio na STEAM
- FANPAGE
- PW na Wykopie.

Przy okazji walne #csgorep bo dawno nie bylo, z tego tez powodu pewnie sporo Was pomine, ale to co pamietam:

Kupilem przedmioty od @Oskarek89 za 5000zl, w sumie wyslal pierwszy, ale bez znaczenia bo zaufany czlowiek.
Kupilem przedmioty od @waldesss za 322zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @Piesa za 24zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @Heyaeyaeya za 560zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @Smar_SW za 470zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @Kundzio1500 za 305zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @mackumacku za 54,40zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @potencjalnypatriota47 za 138zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @freezzu za 136,50zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @openralph za 141zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @HolaBoy za 330zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @jombsik za 1050zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @swagswagswag za 140zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @Dark za 52,80zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @MZ23 za 300zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @G-Shock za 160zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @Klepson za 330zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Kupilem przedmioty od @Raycoll_PL i @adi100_99 za pewnie z 3000-4000zl, nie wiem bo z nimi handluje 10x tygodniowo i nie spisuje wszystkiego, wiadomo zaufani ludzie :P

Sprzedalem przedmioty @Cheest za 40zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Sprzedalem przedmioty @bekart za 184zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Sprzedalem przedmioty @politykaprywatnosci za 20zl, wysylal pierwszy, wszystko przebieglo pomyslnie.
Sprzedalem przedmioty @pitu120 pewnie za dobre 10 000zl spokojnie, wiadomo pitu zaufany czlowiek.
P.....o - #csgo #csgotrade #perlotrade 

#rozdajo Zeby milo zakonczyc tydzien to ro...

źródło: comment_PHEz8SdNiaPPf2jiB9gYMh2NwcT6yUhx.jpg

Pobierz
  • 22