Wpis z mikrobloga

Jak trzeba być takim #!$%@?, żeby wyrzucać zwierzęta z samochodu?
2 godziny temu w #krakow na moich oczach typ z jadącego auta wyrzucił to małe stworzonko.
Weterynarz powiedział że to ok 6 tygodniowy kotek.
Nakarmiony, pić dostał, ma prowizoryczną kuwetę i spanko.
Co zrobić żeby mniej się bał?
#koty #pokazkota
Pobierz M.....i - Jak trzeba być takim #!$%@?, żeby wyrzucać zwierzęta z samochodu?
2 godzin...
źródło: comment_Fkz0rwvOyNyfI7bEisJAX86vhPbJRGvv.jpg
  • 48
@tabarok
@Mori33 była ulewa 2tygodnie temu. Błąkał się cały zmoknięty to musiałem mu pomóc. A że z osobistych przyczyny nie mogłem go przygarnąć bezpośrednio do domu (szkoda :() to zbudowałem mu dom. Całość obita dokładnie styropianem więc mu ciepło :P gorzej martwię się na zimę. A co do tego czy go przygrane. Zbudowałem mu dom z myślą żeby przetrwał noc w suchym pomieszczeniu, teraz tak się przyzwyczaił że cały dzień bawi się
@MonikPierszyDrugiTrzeci: Ja to poszedłbym do pierwszego lepszego sklepu spożywczego/monopolowego poprosił o karton po chrupkach czy coś. Taki nie za duży nie za mały. I można w nim wyciąć otwór , na dół położyć starą koszulke/ręcznik/szmatkę(czystą) i postawić w ciemnym miejscu. Kota umieścić tam i niech siedzi i się oswaja.
@MonikPierszyDrugiTrzeci odrobaczony? Pamiętaj że takie małe kotki muszą mieć specjalne jedzenie. Jak masz chęć to skocz dziś do zoologiczwgo i kup Royal Canin Mother&kitten care. Cena to 23 zł za 800g, ważne żeby rozwinął mu się układ immunologiczny taki jak trzeba i możesz kupić jakiś najtańszy żwirek. Narazie będzie się chował i wkrótce zacznie się przyzwyczaiać. I nie dawaj mleka, bo koty nie tolerują laktozy. No i potrzebuje duuuzo miłości.