Wpis z mikrobloga

@THredrock wydaje mi sie ze podejscie ludzi sie zmienia, a niemieckie marki odlecialy z cenami. Sam niedawno zmienialem auto i zastanawialem sie nad nowym Audi Q5 ale w koncu kupilem Hyundaia Santa Fe ktorego po rabatach mozna kupic ponizej 200k w wersji ktora ma absolutnie wszystko. Za 200k u brokera mialbym Q5 po rabacie 18% w wersji ktora mialaby sporo mniej- np brak, skor,podgzewanych tylnych siedzen, i wielu innych bajerkow. W dodatku
@borjaki: W Opolu obok siebie są salony: Volkswagen, Skoda, Audi. Te auta aż tak znacząco się nie różnią, prócz tego że za Audi trzeba dać 2 razy (+100%!) więcej. Gratuluję wyboru ;)
@THredrock Skoda Kodiaq to fajne auto w rozsadnej cenie, no ale jak dla mnie czas oczekiwania 9 miesiecy byl nie do przyjecia. Musza cos z tym zrobic bo czekanie na Kodiaqa prawie rok a na Superba 6 miesiecy mysle ze odstrasza wielu klientow.
około 6-7 letnią i drążek zmiany biegów starty do białego, kierownica też ładnie zmasakrowana, a w klamkach drzwi od wewnętrznej strony zeszło całe srebrne oklejenie i są białe ogromne plamy tak jak na lewarze od zmiany biegów :(


@nerana112: > Otóż to :)

@LuckyLuq: ehm... czyżby sąsiad przestał ostatni rok gwarancji? Jeśli nawet minęło 7 lat, to powinien odezwać się do ASO, bo mogą mu to zrobić jeszcze w ramach
nie wiem tylko czy zamawiać już teraz czy poczekać na pierwsze zmiany w modelu które na pewno pojawią się w okolicach wakacji i trochę poprawią


@maciejkiner: w ceedach 2 zmiany wchodziły już w pierwszych miesiącach produkcji. Chociaż z drugiej strony Kia przez prawie rok ostro testowała przedprodukcyjne modele Stingera i pewnie już jakichś wielkich zmian może nie być.
@DOgi w ceedach zmiany wychodziły w każdym roku, do tego stopnia, że dostałem auto trochę inaczej skonfigurowane niż zamówiłem, bo właśnie wprowadzili zmianę w roczniki modelowym. Tak czy siak pewnie lepiej poczekać kilka mc i zobaczyć co wyjdzie podczas testów na realnych userach - bo coś wyjdzie na pewno :)