Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę jak mnie jaja swędzą. Zaraz ocipieje.
Po jaką cholerę goliłem, busz taki naturalny i taki męski, nigdy więcej.
Powiercę się trochę dupskiem po krześle, musi pomóc.
Ta... #!$%@? pomogło. Jest gorzej.
Zaraz nie wytrzymam, przysięgam, że nigdy więcej nie zbliżę maszynki do wora.
Powiercę się jeszcze trochę, powachluję nogami.
Może wyjść na chwilę do łazienki? Nie… to byłoby podejrzane.
Dobra, opanować sytuację, opanować sytuację. O nie… teraz trzeba wstać i w końcu wygłosić swój projekt. Nie dam rady dojść do tej cholernej tablicy. Chociaż zaraz, zaraz…
Wstanę, udam, że mi noga zdrętwiała, będę mógł się lekko otrząsnąć, może ulżę chłopakom w cierpieniu.
Wyglądało naturalnie, mam nadzieję. Teraz żeby tylko stać prosto i nie dać niczego po sobie poznać. To tylko kilkanaście minut. Z nogi na nogę, z nogi na nogę…
No zaraz nie wytrzymam. Nikt nie zwraca na mnie uwagi? Nie, patrzą na Krzyśka. Dobra, to tylko tak dyskretnie się podrapię. Nie patrzcie na mnie, ja tu tylko stoję, nie patrzcie na mnie!
O JEZU JAK DOBRZE.

Myślę, że mniej więcej to działo się w głowie mojego kolegi, kiedy w trakcie prezentacji na spotkaniu nagle wsadził rękę prosto w gacie stojąc przed dziesięcioma innymi osobami.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #heheszki #pracbaza
  • 20
  • Odpowiedz
@trzeci_sutek:

Bo do tego synek trzeba doświadczenia. Nalezy świdrować w kieszeni nie brawurowo tylko spokojnie lecz stanowczo. Często młodych gubi brak doświadczenia i łorcują się bez wyczucia i wtedy widać jest tą czynność i cała akcja spala się na panewce.
  • Odpowiedz
kiedy w trakcie prezentacji na spotkaniu nagle wsadził rękę prosto w gacie stojąc przed dziesięcioma innymi osobami.


@GrumpyTheCat: lol! Czy to jakiś 17letni praktykant? /z nadzieją w głosie/
  • Odpowiedz
@GrumpyTheCat: Pod pachami i tam na dole golę się już lata i czasem delikatnie mnie zaswędzi sekundę i przestaje. Może jestem jakimś ewenementem genetycznym ale moim zdaniem u nas tak jak i was, niektórych swędzi, niektórych nie.
  • Odpowiedz