Wpis z mikrobloga

Ostatnio u kumpla opijaliśmy narodziny Jego córki. Skończył nam się browar to zeszliśmy do pobliskiego sklepu. Na klatce zatrzymuje nas Jego sąsiadka i mówi, że zgubiła klucze od domu ale za chwile przyjedzie fachowiec i się tym zajmie. Wracając z powrotem widzimy typa rozwiercającego zamek. Pytamy się czy pomoc w czymś - On oburzony, że wie co robi i mamy się nie wtrącać. No to wracamy na kwadrat. Wiertarka grzeje się jeszcze ze dwie godziny, koleś walczy i nagle cisza. My już dość n------i wychodzimy w miasto i schodząc po klatce widzimy to:

Ze śmiechu każdy prawie się posrał no ale w końcu nie mieliśmy się wtrącac i nie pomagać.


d-----------------------e.jpg

#praca #januszebiznesu #polskiedomy #remontujzwykopem #heheszki #truestory
bongo15 - Ostatnio u kumpla opijaliśmy narodziny Jego córki. Skończył nam się browar ...

źródło: comment_A7swKLjQOveqB2TeK5uzPzIQAjp5DEE4.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bongo15: Specjaliści od "otwierania awaryjnego". Jak zatrzasnąłem kluczyki w samochodzie to gość chciał już szybę wybijać. Mówi: "panie, te najmniejszą - są najtańsze". Ja mu na to: "wypad wieśniaku. W-----ć szybę to sobie sam mogę i to za darmo."
Dwa dni czekałem na kuriera z zapasowymi kluczykami. A jak sprawdziłem to ta najmniejsza szyba była prawie najdroższa w całym samochodzie. Tylko przednia była droższa.
  • Odpowiedz
Mówi: "panie, te najmniejszą - są najtańsze".


@xxx12321_new: no właśnie k---a nie, kolega kiedyś spieszył się do pracy i kluczyk zatrzasnął w środku XD r------ł tę małą i pozniej sie okazało, że taniej byłoby wymienić tę dużą niż tę malutką.
  • Odpowiedz
albo pijecie o dziwnie wczesnej porze, albo typek wierci o podejrzanie poźnej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@KinmanDoriana: Też byś nie chciał w świetle dnia takie cuda odpieprzać i by ludzie na to patrzyli. :P
  • Odpowiedz