Wpis z mikrobloga

Medicover to jest #!$%@? jakieś gówno. #!$%@? parodia prywatnej służby zdrowia - chcesz się umówić na wizytę? Nie ma sprawy, termin masz na 'za tydzień'. #!$%@? jakbym chciał na 'za tydzień' to bym się zapisał na NFZ. Jesteś w wawie i chcesz się umówić w wawie? To masz tu #!$%@? Piaseczno. Chcesz centrum? To masz tu Wilanów...

Rejestracja online - przyjdź do nas po hasło bo nie możemy ci go wysłać #!$%@? SMS, ale na ten sam numer komórki możemy wysłać potwierdzenie wizyty, a nasz konsultant zadzwoni i bez weryfikacji przełoży wizytę... Fuck logic!

#niepopularnaopinia #korposwiat #sluzbazdrowia #prywatnasluzbazdrowia #medicovergowno
  • 28
  • Odpowiedz
@sorhu: płacę ZUS z działalności + mam UP (kolejne ubezpieczenie) + płacę za #!$%@? gówno medicover + teraz #!$%@? idę prywatnie za 140zł...
  • Odpowiedz
@r0k0: a medicover nie ma tak samo jak luxmed zapisanego w umowie z twoim pracodawca ze musi Ci dostep do POZ w ciagu 1 -2 dni zapewnić a do specjalisty max 1 tydzien (wizyta pierwsza)?
  • Odpowiedz
@Shusey: Ma, dlatego dostaje wizyte na drugim koncu miasta (za 45min - przy dojezdzie w jedna strone 1h+) i albo mi pasuje, albo nie. Wszystko zgodnie z regulaminem i umową.
  • Odpowiedz
@r0k0: No to skoro masz taki ból dupska to czemu nie z niego nei zrezgynujesz i np nie skorzystasz z enel-medu? Pewnie w waszej wspaniałej warszawce jest tego od #!$%@? a ceny pakietów prawie takie same
  • Odpowiedz
@Jwplayercwel: @niczego_nie_osiagne:

Jestem przyzwyczajony do standardowej prywatnej opieki - dzwonię i mam najpóźniej jutro wizytę. Jak na razie to medicover = nfz.
Do tej pory korzystałem z usług ubezpieczyciela (usługa 'opieka zdrowotna') i nigdy nie miałem z tym problemów. Teraz zmienili na to gówno.
  • Odpowiedz
@r0k0: medicover niby lepszy jak NFZ, ale też masówka, każda wizyta max 15 min bo za chwile kolejny pacjent i nie zależnie czy internista, czy ortopeda itd...
  • Odpowiedz
@niczego_nie_osiagne to jest właśnie magia ubezpieczeń. Ludzie myślą że dostaną wszystko bo oni "sami sobie płacą" a tu się okazuje że każdy ubezpieczyciel nie wyrabia przy gdy zaczyna mieć dużo serio chorych ludzi.
  • Odpowiedz
jeżeli nie musisz iśc na wizytę do specjalisty, tylko np. idziesz na rezonans albo tomograf.


@niczego_nie_osiagne: Ta, #!$%@?. Tylko najpierw musisz dostać skierowanie od SPECJALISTY Z MEDICOVERU nawet jak chcesz z własnej kieszeni zapłacić, to #!$%@? CI w dupe, nie da rady
  • Odpowiedz
To samo w Łodzi, do specjalisty 3tyg, internista 3-4dni, na rehabilitacje tydzień, dość słabo to wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@jestemleniem: o to to to! w Łodzi LUXMED działa zajebiście, jak możesz to zmieniaj
  • Odpowiedz