Wpis z mikrobloga

Medicover to jest #!$%@? jakieś gówno. #!$%@? parodia prywatnej służby zdrowia - chcesz się umówić na wizytę? Nie ma sprawy, termin masz na 'za tydzień'. #!$%@? jakbym chciał na 'za tydzień' to bym się zapisał na NFZ. Jesteś w wawie i chcesz się umówić w wawie? To masz tu #!$%@? Piaseczno. Chcesz centrum? To masz tu Wilanów...

Rejestracja online - przyjdź do nas po hasło bo nie możemy ci go wysłać #!$%@? SMS, ale na ten sam numer komórki możemy wysłać potwierdzenie wizyty, a nasz konsultant zadzwoni i bez weryfikacji przełoży wizytę... Fuck logic!

#niepopularnaopinia #korposwiat #sluzbazdrowia #prywatnasluzbazdrowia #medicovergowno
  • 28
  • Odpowiedz
@r0k0: ja nie moge narzekac. Wystarczy powiedziec ze to cos pilnego. W jeden dzien przyjeli mnie do ortopedy, neurologa i wykonali rezonans. Do internisty zawsze ide w ten sam dzien w ktorym zadzwonie. A jak ostatnio zapomnialem zarejestrowac sie na rehabilitacje i nie bylo juz terminow., poprosilem o dodatkowa wizytę. Skontaktowano sie ze mna w ciagu 24h i w przyszlym tygodniu mam termin. Polecam
  • Odpowiedz
@r0k0 załatw sobie PZU zdrowie, w najdroższym pakiecie płacisz 70zl na miesiąc i masz darmowe wizyty praktycznie wszędzie, nawet jakieś rezonanse itp. PZU musi cie umówić na termin ciągu 5 dni w placówkach które sobie wybierzesz. Popytaj znajomych bo jeżeli w czymś takim są to mogą cie wciągnąć. Nie wiem jak umawianie na wizyty działa w innych miastach ale Poznań jest super.
  • Odpowiedz
@Shusey: te zapisy o maksymalnym terminie w praktyce gowno daja. Moja firma ma podpisane bardzo restrykcyjne terminy, ktorych luxmed praktycznie nigdy nie spelnia. Rozwiazaniem na to jest propozycja skorzystania z pierwszego lepszego prywatnego lekarza, a oni oddadza pieniadze za wizyte. Tyle, ze w moim miescie nie ma mozliwosci skorzystania z prywatnego lekarza od reki. Szybciej wtedy skorzystac z nfz.
  • Odpowiedz
@r0k0: Mam jeden z najwyzszych pakietow i jakbym miala sobie sama go oplacac to by mnie chyba hui strzelil.
Do mojego lekarza prowadzacego (specjalisty) nie moge sie zapisac od 10 miesiecy, a te #!$%@? albo Klimczaka to jakas paranoja. Wyskakuje Ci pierdyliard terminow, ale wszystkie na tych zadupiach, bo nie mozesz wykluczyc cholernego Piaseczna i Wilanowa przy wyszukiwaniu.
Czeka sie krocej niz w NFZ, ale poziom obslugi powoli sie robi podobny.
  • Odpowiedz