Wpis z mikrobloga

Mam mieszkanie na wynajem, jeden gościu chciał wynająć, jednak mam pewne zastrzeżenia, bo po sprawdzeniu go na facebooku:
w szkołach: szkoła lansu i bamsu,
w praca: szlachta nie pracuje
a w profilowym zdjęcie butelki żubra.

Czy Waszym zdaniem to dobry kandydat?

#pytanie #wynajem
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@goly8622 kumpel wynajął takiemu. Raz jak wyjechał na dłużej po powrocie w domu śmierdziało kupą. Potem nagle koleś zniknął okazało się że używał fałszywego dowodu nabroił coś i policja go szuka. A mój kumpelel tylko ten dowód miał zeskanowany. Podobno dopadli go przez jakieś laski co się tinderowal z nimi.
  • Odpowiedz
@michaml9995: nie jestem zainteresowany, miałem już bardziej wiarygodnych najemców,którzy okazali się do d--y. Ale pewnie gdyby to był mój pierwszy "klient" to bym zaryzykował, jednak doświadczenie mnie nauczyło, że nie ma się co wkurzać.
  • Odpowiedz
@wczoraj: kaucja dwumiesięczna, umowa notarialna najem okazjonalny, składki do urzędu. A i tak jedna babka mi wisi 2000zł i komornik nie jest w stanie z niej tego ściągnąć. Ale człowiek sie uczy na błędach.
  • Odpowiedz
@wczoraj: no własnie dałem d--y i czekałem dwa miesiące, płacz, błagania, prośby i obietnice. Miałem miękką dupę. Po za tym nie wiedziałem, że w ciągu miesiąca wykąpała się u niej chyba cała dzielnica. Rachunki za wodę 400zł. Ale tak jak mówiłem miękki byłem. no i podstawowy błąd czyli nie wziąłem czynszu z góry.
  • Odpowiedz
ja jedno wynajmuję rozwódce z dwójką dzieci już od dwóch lat i to jest mój główny target, kobiety z dziećmi.


@goly8622: nie boisz sie ze madki zaczna cos o---------c a i wyrzucic chyba ciezej?
  • Odpowiedz
@Namaszczacz: dlaczego? bo dbam o swoje interesy? bo nie chce chcę kolejnej sprawy u komornika? gdzie była najemczyni pracuje na czarno, a komornik nie może nic zabrać? sorry ale ja nie mam zamiaru nikogo utrzymywać. to jest b--ń obosieczna i że masz możliwość nie oznacza że z niej korzystasz.
  • Odpowiedz