Wpis z mikrobloga

@Nedkely:

Dzisiaj nie ma większych różnic w jakości wykonanej grafiki


W bardziej wymagających grach różnica jest duża. Jak dołożysz do tego mody to w ogóle nie ma o czym
  • Odpowiedz
Wymienisz procka, ale jak masz intela to musisz od razu wymienić MOBe, a jak wymienisz MOBe to się okazuje że też ramy, wymienisz poł komputera i się okazuje, że PSU nie trzyma ci napięć albo jest zbyt słabe.


@Nedkely: No bardzo ładny skrajny przypadek jako przykład. Jak masz jakieś i3 to często różnicę daje wymiana na i5 na tym samym sockecie, jak masz już i5 to nawet dzisiaj dobrze sobie
  • Odpowiedz
@aleroc: Argumentum ad populum, fantastyczna argumentacja.

Są większe tytuły ekskluzywne na PC, jak Total Wary. Podałem to co w ostatnio gram najwięcej. A w multiplatformowych grach często też na PC zabawa jest lepsza dzięki modom, lepszej grafice i większej ilości FPS. I niby jest to samo, no ale jednak nie.
  • Odpowiedz
@poniedzialkowy_barszczyk: Jak mnie to boli, bo jesteśmy w sumie tylko graczami i to powinno być ponad podziałami kto na czym gra, więc strasznie boli mnie d--a, że bez zakupu tych wszystkich konsol nie będę miał dostępu do ich wydań ekskluzywnych dedykowanych platformie.
  • Odpowiedz
@MMurzinio: Tak tak, a potem się okazuje że Mob ci napięć nie trzyma, bo zużyte vrm'y nie mogą uciągnąć 30-40% mocniejszego procka.
Też kupisz mocniejszy gpu, to jak masz tanią mobe to masz wąskie gardło, bo znowu nie dostarczy mocy dla karty albo ci kondensatory napuchną i zaczną piec karte czy przez zmiany temperaturowe p--------e szlag cały układ zasilający mofset.
Uwierz mi nie raz już to przerabiałem, te rzeczy czynią
  • Odpowiedz
@MMurzinio: Gtx 1050 nie niszczy ps4 pro, mam porównanie i komputer z lekko mocniejszym gpu i różnica jest marginalna, a napewno nie warta rożnicy w cenie, sama karta jest warta tyle co połowa mojego ps4 pro, a gdzie reszta komputera?
  • Odpowiedz