Wpis z mikrobloga

a teraz zaznacz tylko te które wyszły po premierze PS4/Xbox i są na tyle fajne że jesteś na 100% pewny że je przejdziesz


@poniedzialkowy_barszczyk: W c--j. Ciagle wychodza nowe gry, poza tym PC, to gry w ktore mozesz grac bez konca jak WoW, Hearthstone, inne gry Blizzarda, Dota2. Ostatnio wyszlo Divinity 2. Konsole to w tym przypadku tylko casualowe shootery, bo pro gamingiem tego nazwac nie mozna.

jesteś na 100%
  • Odpowiedz
@poniedzialkowy_barszczyk: śmieszy mnie ta wojenka xD Ale tak na logikę jedyna przewaga PS4 to dosłownie kilka exklusiwów. Kupując kompa za ok 3k masz pierdyliard ekskluzywnych gier w super jakości, a po za tym urządzenie do pracy i setek innych rzeczy. A po kilku latach jak sprzęt się postarzeje wymienisz kartę, procka, dodasz ramu i w------e na następne kilka lat.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Jakich miliard eksluzywnych gier w super jakości?
Mówisz o tych indie grach, które pójdą ci na laptopie z castoramy za tysiąc złotych?
Wymienisz procka, ale jak masz intela to musisz od razu wymienić MOBe, a jak wymienisz MOBe to się okazuje że też ramy, wymienisz poł komputera i się okazuje, że PSU nie trzyma ci napięć albo jest zbyt słabe.
Ta możliwość rozbudowy komputera to jest taki wilczy atut, pewnie możesz i wgl wolność i braterstwo, co z tego jak musisz zaraz wymienić kilka innych rzeczy, by tamtą nową wstawić.
Konsole kupujesz i masz wywalone na "upgrejdy", nie musisz co kilka lat niczego zmieniać jak np dzisiaj kupisz xbox one x, a nawet jak to konsole szybciej i drożej sprzedasz komuś niż przeruchaną karte nvidii czy procesor.
Nie widzę dzisiaj najmniejszego sensu kupywać drogich pctów tylko do grania w gry, skoro w zadowalającej jakości można w nie grać na konsolach
  • Odpowiedz
Konsole kupujesz i masz wywalone na "upgrejdy", nie musisz co kilka lat niczego


@Nedkely: przecież możesz tak samo ustawić kompa na low albo grać 30fps i mieć wywalone na "upgrejdy". co za różnica czy odpalisz gierke na słabym kompie czy na konsoli

odnośnie reszty to jestem z prockiem zaraz 4 generacje do tyłu i wszystko gram hi/ultra jedyne co to karte zmieniłem
  • Odpowiedz
@Nedkely Kupujesz konsolę i okazuje się że taki Far Cry 3 chodzi w porywach do 25 fps po patchach. Albo w tym słynnym RDR jak się wjedzie do miasta to fps spada tak że ciężko zareagować jak pojawi się event ze szlachtowaną prostytutką przed barem.
I to jest to słynne bezproblemowe granie?
  • Odpowiedz
  • 3
@Nedkely jak nie widzisz roznicy w jakosci miedzy pc a konsola to Twoja strata. High endowy komp kupiony dzis za 5k spokojnie przezyje dwie generacje konsol.
Nie ukrywam, ze konsole maja sporo zalet, ale jak komus zalezy na jakosci, to wezmie pc.
  • Odpowiedz
@MMurzinio: paroma ( ͡° ͜ʖ ͡°) już od czasów PS3 jak miałem to było nasrane tyle exow ze dla ich samych warto było kupić konsole ;). Tak samo teraz z PS4. PC mam tylko do CS:GO / Twierdzy i HOMM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz