Wpis z mikrobloga

@nofink: No widocznie OP się przejmuje, ja nie mam z tym problemu, tylko trochę kisnę z takich porównań bo równie dobrze mogę zrobić takie samo z Football Managerem czy Factorio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MMurzinio: Dzisiaj nie ma większych różnic w jakości wykonanej grafiki, pcet się różni tym, że może włączyć sobie specjalne efekty, które wymagają komputera za 6 tyś zlotych, by to grało płynnie.
Różnica nie usprawiedliwia już różnicy w cenie, które dla pcta wzrosły średnio o 30%.
  • Odpowiedz
Chryste, jak mnie śmieszy to ciągłe smarowanie o tym, że hurr durr PC, nie konsola, PC...i tak k---a w kółko. Ja patrzę na to zupełnie inaczej. Mam w domu lapka, jakiegoś ze średniej półki, kilkuletniego. Obecna doba komputerów troszkę odbiega od tego, jakie tytuły były oferowane teraz, a jakie kilka lat temu. Na laptopie odpalam, głównie to czego nie mam na konsoli, albo kiedy edycja konsolowa wydaje mi się c-----a pod względem
  • Odpowiedz
@MMurzinio: za kazdym j-----m razem pctowy jako eksluzywy wymienaja te swoje indie gierki ktora sa skierowane do jakis 5% graczy xD no rozumiem to fajne gierki ale jezu k---a ,szczerze mowiac nikogo one nie obchodza
  • Odpowiedz