Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy do #pracbaza przyjęli dziewczynę, która zaciążyła na miejsce dziewczyny, która zaciążyła xDDD Zmiana tak bardzo #!$%@?, szefostwo tak bardzo #!$%@? xD Szkoda, że też nie mogę zaciążyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 114
  • Odpowiedz
  • 2
@Dakkar szybko byś zbankrutował na tym biznesie, bo musiałbyś je zatrudniać po tym jak wrócą z macierzyńskiego, no i płacić im pensje w trakcie wykorzystywania zaległego urlopu który im się w tym czasie zbierze :p
  • Odpowiedz
Ja sprzeciwiam sie tylko dyskryminowaniu mnie na rynku pracy, bo urodzilam sie z plcia do zachodzenia w ciaze i wrzucaniu mnie i wszystkich kobiet do jednego worka


@kawazrana: To jest konflikt interesów, którego nie da się przeskoczyć. IMO jedyne co można zrobić, to ustawowo na koszt państwa płacić każdej kobiecie w ciąży i po porodzie jakąś pensję minimalną - niezależnie od tego czy pracuje, czy nie. Wówczas nikt by się
  • Odpowiedz
@Dakkar Namiaru nie mam niestety. Ale widuje ogłoszenia na słupach typu "poszukuje kobiety w ciąży do pracy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo bardziej perfidne "nie pracujesz a chcesz dostać zasiłek macierzyński, skontaktuj sie"
  • Odpowiedz
To uczucie gdy do #pracbaza przyjęli dziewczynę, która zaciążyła na miejsce dziewczyny, która zaciążyła xDDD Zmiana tak bardzo #!$%@?, szefostwo tak bardzo #!$%@? xD Szkoda, że też nie mogę zaciążyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mega_Smieszek: Powinno się wprowadzić komisje lekarską w ZUS oceniającą czy kobieta może iść teraz na zwolnienie na samym początku (np do 4 miesiąca). Przynosi badania, opinie lekarza prowadzącego ją oraz
  • Odpowiedz
jasne, przecież nikt mu udowodni, że już przestało mu być smutno;)


@TwarozekSernikowy: czyli powolal sie na depresje? chce w przyszlosic utrzec nosa mojemu januszowi biznesu, ktory traktuje ludiz jak gowno i tez tak placi, no i w sumie chetnie bym sobie odpoczal. dasz jakies wskazowki albo namiary na lekarza? xD ogolnie jakbym przedsawil swoja historie psychologiw i moj swiatopoglad, to z miejsca dalby mi na 2 lata chorobowe, ale w
  • Odpowiedz
w sumie to szanuje kobitki za te kombinowanie i utarcie nosow januszo biznesu. placa #!$%@?, atmosfera tez #!$%@? i oczekuja, ze ludzie beda uczciwie pracowac? xD szkoda ze facet nie moze zaciazyc.
  • Odpowiedz
chce w przyszlosic utrzec nosa mojemu januszowi biznesu

w sumie to szanuje kobitki za te kombinowanie i utarcie nosow januszo biznesu


@Dead_Inside: ej, ale weź zwyczajnie powiedz mu, że się nie godzisz na takie warunki i ma je zmienić, bo tak się nie traktuje pracowników, a jak się nie zgodzi, to się zwyczajnie zwolnij i w następnej nie gódź na łamanie Twoich praw, czy zaniżanie stawek. Najgorsze dla rynku pozwalanie
  • Odpowiedz
ej, ale weź zwyczajnie powiedz mu, że się nie godzisz na takie warunki i ma je zmienić, bo tak się nie traktuje pracowników, a jak się nie zgodzi, to się zwyczajnie zwolnij i w następnej nie gódź na łamanie Twoich praw, czy zaniżanie stawek. Najgorsze dla rynku pozwalanie na wyzysk tu i teraz, mszczenie się niczego go nie nauczy, ale przestój, bo nie może znaleźć pracownika już prędzej.


@kawazrana: wiesz,
  • Odpowiedz