Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy do #pracbaza przyjęli dziewczynę, która zaciążyła na miejsce dziewczyny, która zaciążyła xDDD Zmiana tak bardzo #!$%@?, szefostwo tak bardzo #!$%@? xD Szkoda, że też nie mogę zaciążyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 114
  • Odpowiedz
przyjęli dziewczynę, która zaciążyła na miejsce dziewczyny, która zaciążyła xDDD


@Mega_Smieszek:
hahaha... pierwszy mój wniosek po przeczytaniu... tam w tej firmie jest ktoś kto targetuje loszki i je zaciąża... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) nic o tym nie wiesz ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@TypowaKarynka nie wiem, nie wnikam ale jeśli miałbym zatrudnic kobietę to tylko na umowie zlecenie. Nigdy nie dałbym umowy o prace, chyba, że miałaby to być jakaś kobieta po menopauzie. Nawet mój różowy poszła do zakładu produkcji i zaszła w ciążę. Jednak to taki zakład pracy, gdzie nikt zdrowy tam nie pracuje.
  • Odpowiedz
@Masturbator2016: bardzo wiele kobiet tak robi, kazdy orze jak moze, poza tym mysle, ze takze tatusiowe tych dzieci nie maja nic przeciwko i tak to sie kreci... powinni zlikwidowac ekwiwalenty za urlopy wypoczynkowe na macierzynskim i przestac dawac L4 od 3 miesiaca ciazy, moze byloby znosniej

@Stulejusz_Wielki: na szczescie jestem w zawodzie, w ktorym nie maja za duzego wyboru, zeby nie zatrudniac kobiet
  • Odpowiedz
  • 19
@Mega_Smieszek Po tym wpisie wpadł mi pomysł na biznes - zaciazalnia xD - miejsce które Cię zatrudni na etat jeśli najpierw odpalisz im kasę z tego tytułu. Wpisowe tak ze trzy składki pensji która chcesz otrzymać w trakcie ciąży i później procent od tego przez cały okres zwolnienia. Rządzącym się to nie spodoba ale przynajmniej tego całego raka się pozbedzie z rynku pracy.
  • Odpowiedz
@Dakkar weź się zgłoś po jakieś inwestycje bo to jest genialne przecież. A jak karynka powie że ojciec nieznany to dodatkowo może dostać 500+ bo jest sama/dochody zbyt małe?
  • Odpowiedz
to na umowę o dzieło albo zlecenie


@Stulejusz_Wielki: A wtedy kobieta idzie do PiP i składa wniosek do sądu pracy o ustalenie stosunku pracy. I wtedy jesteś w dupie i płaczesz, bo oprócz umowy o pracę musisz odprowadzać składki w tył. Takie kombinowanie tez może być ryzykowne.
  • Odpowiedz