Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wojciech-ogien: Jaki typ treningu jest najlepszy na spalanie tłuszczu? Tak żeby zszedł on z brzucha (wiem, że miejscowo nie da się spalać).
Po prostu BIEGANIE? Czy są też inne dobre metody?
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: dziękuje.

@Bunch: Bieganie, najgorsza forma spalania tluszczu, no chyba ze bardzo ale to bardzo lubisz biegać. Taki trening zeby ciebie nie nudzil i sprawial ci frajde najlepiej oporowy(silownia,kalenistyka,crosfit... cokolwiek) a w inne dni cardio dowolna forma z tym ze na 1 miejscu musi byc deficyt kaloryczny.
  • Odpowiedz
@wojciech-ogien: Wow, schudłeś, sukces. Szkoda tylko, że doprowadziłeś się do stanu, w którym musiałeś to robić. Jednak tego, że byłeś grubasem (i nadal nim jesteś pod względem mentalnym) i tak ze swojego nędznego życiorysu nie wymażesz.
  • Odpowiedz
@wojciech-ogien: Nienawidze własnie biegać, nudzi mnie to.
Więc właśnie z tego powodu się dopytuje o to. Przecież wszyscy biegają.
Ale popatrz, jakieś tam inne rzeczy jakie wymieniłeś tez polegają na bieganiu przEcież.
  • Odpowiedz
  • 0
@wojciech-ogien ja jestem dopiero na poczatku. Od około 20 czerwca. Z 92 teraz 83kg. 112 w pasie teraz 100cm. Gratki. Przede mną jeszcze długa droga, ale czuję się świetnie ;))
  • Odpowiedz
  • 0
@Bunch od maja do wrzesnia rower po 50-60 min co 3 dzien. Nie biegalem nigdy chyba ze orbitrek tak 15min po treningu.
@FantaZy tak wiele supli, ale ograniczyl bym sie do bialka kreatyny cytruliny i beta alaniny.
@onea cisnij cisnij pietwsze kg leca jak szalone pozniej jest hardcore jak dotniesz do tego co cie zadawoli to wygeales.
@maciejg pisalem o skorze troche wyzej :))
  • Odpowiedz