Wpis z mikrobloga

Mireczki, dawno nie miałem tak #!$%@? dnia w pracy. (,) 2x #!$%@?łem słupek palet przemysłowych (prawie mi się udało podbić oko bo #!$%@?ęło na mnie), #!$%@?łem kratownice ze szklanymi kulami wszystko tłukąc (na export - szt 48), jadąc ze szkłem zawadziłem 4x i za każdym razem coś #!$%@? potłukłem (#!$%@? szt min 3 - co najlepsze pierwszym razem zawadziłem tak że paleta z kulami była w takim stanie że trzeba było ją przekładać, nic się nie potłukło, dziewczyny przełożyły ale gdzie tam, kolejny raz tą samą paletę - #!$%@? szt 3 ), cały karton z białymi kulami fado też poszedł w #!$%@? (6 szt.) do tego na deser rozciąłem sobie rękę, wbiłem parę szkieł i dostałem zjebę od kierownika... (,) Chcę umrzeć... (,)

#zalesie #pracbaza #problemypierwszegoswiata #hutaszkla
  • 42
  • Odpowiedz
Dokładnie. Masz tak obniżona poprzeczkę, ze jak jutro czy tam w pon. nic nie #!$%@? to premię dostaniesz. Glowa do góry. Serio, serio. I btw a moze macie za wąskie ścieżki dla wózków?
  • Odpowiedz
@jinofthelamp: Szczerze? Trafiłeś w sedno problemu. Od pewnego czasu idzie na produkcji pod piecem "kielich" 1,18m. Cena? 999 PLN. Oczywiście na eksport to na export bo "iksy" - gorszej jakości do nas, a jakże. I cała huta jest już od 2 miesięcy (a może i 3...)#!$%@? iksami. Stoi toto #!$%@? i stoi. Upycha się wszędzie gdzie się da. Zaczynamy stawić na podwójnych paletach (2x1,18m) ale i tak tego pełno + doliczyć
  • Odpowiedz
@przecin3k nie bede sie mądrowal bo mnie tam nie ma. Jedynie współczuję. Trzymaj sie..rob swoje a niezgodności zgłaszają bez #!$%@?. Do kiera czy tam brygadzisty. Po to są. I zglaszaj smialo bo. To. Moze byc problem z falszywie przyjętych kajzenow, tojotów, tqmów itp
  • Odpowiedz
@jinofthelamp Znaczy moja przełożona to brygadzistka jest (taśma, pakowanie asortymentów do kartonów przez dziewczyny i ja iż mam to zabrać od nich i ulokować gdzieś gdzie jest miejsce na magazynie (o ile jest, bo jak nie ma to myśl gdzie co i jak...) i kierownik (na produkcji, piec, tj wyżej)
  • Odpowiedz
@przecin3k tak jak zakładałem. Zgłaszaj do brygadzistki i nara. Nie kombinuj po swojemu "zeby bylo dobrze" bo tylko zjebke dostaniesz. Ja wiem ze każdy chce robić robotę najlepiej jak moze ale czasami warto zagrac glupa zesli nie jestes pewien niz ryzykowac. Trzymaj sie i nie przejmuj sie zbyt mocno. Lece spac więc pozdr. m
Mirku i milego dnia.
  • Odpowiedz
@heterostrates: Bardzo bym chciał bo pracować w sumie to nawet nie muszę bo uczę się jeszcze na programistę i rodzice dają mi możliwość nie-pracy ale fakt posiadania swoich własnych pieniędzy jest silniejsza, nawet jak mam obić na 3 zmiany fizycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przecin3k: robie na wózkach też na magazynie w firmie produkcyjnej. Jakbym czytał o firmie w której pracuje :) Robie tam już 9 lat. Kilka razy coś #!$%@?łem, itp, itd. Czekam na pytania :)
  • Odpowiedz
@Kurakov: a co to za firma jest? Jaka branża? Ile zmian? Jaka pensja? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Miejscowość (nie musi być dokładnie - tylko mniej więcej gdzie czy Kraków, Warszawa...) Jak Ci się pracuje? Czy lubisz tą pracę? Męczy Cię? Jak szefostwo i współpracownicy? :D
  • Odpowiedz
Miejscowość pod Wrocławiem. Branża części plastikowych do AGD i automotive. 3 zmiany. 2850 zł na ręke. Pracuje mi się dobrze, prace lubie, bo lubie #!$%@?ć widlakiem. Czasami męczy i #!$%@? bo kierownictwo jest robactwem które tylko przeszkadza, zamiast pomagać i dobrze tym zarządzać i tylko niepotrzebnie ludzi stresują. Współpracownicy spoko, ale raczej mi się nie chce z nimi integrować bo pracując już tyle czasu w jednym miejscu ludzie sie zmieniają i zaczynasz
  • Odpowiedz