Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: ręce opadają...przeciez taki zwykły zjadacz chleba jak ja czy wy widzi gołym okiem co sie dzieje a prokuratura która ma możliwosci i dowody udaje przysłowiowego greka to ja juz nie wierze w to że kiedykolwiek dowiemy sie prawdy...no chyba ze prokuratura milczy bo ma w tym cel...jakis procent mnie wierzy ze św. pamieci Magdalena doczeka sie sprawiedliwosci...kazdy z nas angazujacy sie w to zeby prawda wyszla na jaw...
@magdalena-frackowiak: To powinna być sprawa prestiżowa, bo jeżeli nawet ludzie zagranicą nie interesują się w tej chwili tak jak my tutaj (show must go on), to profesjonaliści pewnie tak. Mam tu na myśli kryminologów, pewnie polityków i różnych ekspertów, a także tych, którzy interesują się Egiptem, i to nie tylko piramidami i rafami koralowymi. Tak przynajmniej myślę.
@magdalena-frackowiak: Przypuszczam, że może być tak, jak pisałam powyżej. Sam Pan Ziobro mówił, że nadano sprawie "duży międzynarodowy rozgłos". A poza tym może być w tej sprawie wiele aspektów, które faktycznie czynią ją międzynarodową, i to nie tylko polsko-egipską. Myślę. że są zagranicą spece od tych spraw, którzy tę sprawę monitorują.