Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiejsza informacja r-------a mnie totalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Rozwodzę się z żoną. Powód? Jej zdrady. Poświęciłem dla niej prawie wszystko, kochałem, wspierałem, pomagałem. Dzieci nie mamy więc chociaż tyle dobrze. Jakiś czas temu złożyłem powód o rozwód, w dokumencie oczywiście jest że to z jej winy. Powiedziałem sobie, p------e, nie odpuszczę szmacie, c--j trudno pewnie będziemy się sądzić z jakieś j----e 2 lata albo i więcej bo będzie chciała żeby było, że wina wspólna albo że moja, nie zdziwiłbym się no i oczywiście nie mieliśmy żadnego podziału majątku więc pewnie o to też będzie wojna do ostatniego grosza.

I wiecie co? Dzisiaj zadzwonił mój prawnik bo skontaktował się z nim prawnik mojej jeszcze obecnej żony. I wiecie co powiedział? Ze moja żona zgadza się na to, ze jest winna rozpadu naszego małżeństwa, nic ode mnie nie chce, zależy jej tylko na szybkim procesie. Jak to usłyszałem to myślałem, że padnę. Jestem po prostu w-------y bo nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Chciałem żeby to ją jakoś zabolało, że to ona jest winna temu wszystkiemu a dzisiaj dostaje inf że jej to pasuje bo jej zależy na szybkim procesie, k---a. Pewnie tak się śpieszy do kochanka. Dręczy mnie to i w-----a, że tak jej zależy żeby było już po wszystkim, żeby to było załatwione na jednej rozprawie, że się zgodziła na moja propozycję. Niby dobrze, bo będzie udowodnione, że jej wina, ale to nie do końca miało tak wyglądać.

Postawiła tylko jeden warunek, że nie moge się ubiegać od niej alimentów, bo skoro ona zostanie uznaną za winną to ja mogę się ubiegać o alimenty. Powiem tak, na początku coś takiego nie wchodziło w grę bo ja dobrze zarabiam i nie chciałem od niej k---a żadnych pieniędzy, chodziło tylko o to żeby wina była jej. Ale teraz korci mnie żeby jednak ubiegać się o alimenty skoro ona jest taka cwana i od razu bierze winę na siebie. I nie wiem co robić. Mścić się i ubiegać się o alimenty czy odpuścić? Bo jak będę chciał od niej alimenty to ona będzie wnosić o rozwód z winy oboja lub mojej.
Prawnik mówi żebym sobie odpuścił, bo sprawa będzie ciągnąć się 2 lata a ona wtedy wniesie papiery o podział majątku na jej korzyść a tak załatwimy to szybko i mamy pewność, ze nie będzie walczyć ani o nieruchomość ani o samochód itp.
Co robić? Odpuścić czy patrzeć jak świat płonie?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania o k---a, jakie to polskie.
Nawet jeśli przystaje na twoje żądania, żeby rozstać się w spokoju i zakończyć sprawę, to nie! Przecież nie może pójść za łatwo, trzeba d---------ć, żeby tylko dupsko pękło?
Co ci da ta zemsta? Żony już ci nie zwróci, a odbierze tylko RiGCZ. Skoro przystaje na warunki, to daj sobie spokój i żyj własnym życiem, zamiast zajmować się wywłoką. W---------z się w batalię sądową, którą może
  • Odpowiedz
@mlodyteam uwierz mi, że niektóre baby są wredne, znajdują sobie naiwnych facetów, a na boku szukają samców alfa. Miałam taką koleżankę, wychodziła za mąż, podkochiwala się w instruktorze fitnessu, a o narzeczonym mówiła, że to "naiwna ciota". Za to był bogaty. Założę się, że przy pierwszej okazji przespalaby się z tym instruktorem.
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: Właśnie też to czytam i k---a nie wierzę, że ponad 40 komentarzy, a nikt nie napisał OPowi wprost, że jest jakiś p------y.

@AnonimoweMirkoWyznania: Człowieku, ile ty masz k---a lat? Dostałeś szansę w-------a k---y ze swojego życia szybko i absolutnie bezboleśnie (jeśli chodzi o majątek), gdzie praktycznie od zaraz możesz zaczynać wszystko od nowa. Ale nieeeee....ja nie, wiem czego ty oczekiwałeś? Tak już jest i tyle. Laska przyznała
  • Odpowiedz
Im szybciej to załatwicie tym wcześniej będziesz mógł życie na nowo ogarnąć. Na dodatek im bardziej będziesz się chciał w złości odegrać tym bardziej się upodlisz, a jej i tak może to nie ruszyć.
  • Odpowiedz