Wpis z mikrobloga

Ale akcja w #warszawa XD w tramwaju stoje i widzę Mirka który przegląda wykop. Mocno dziwny jak to mirek, popatrzył się na mnie ze patrzę co robi jakbym też był mirkiem, ale nie powiedziałem,, usuń konto ''. Odszedł wystraszony w kąt tramwaju. Po chwili wchodzi jakiś sebiks i staje obok nas niedaleko. I mirek od razu taki uśmiech na gębie i widzę fotę mu robi XD pewnie na Mirko chciał wstawić plusów nałapac. I robi fotkę a tutaj flash i jeszcze dźwięk migawki. Na sebiksa zadziałało to jak czerwień na byka XD,, zrobiłeś mi zdjęcie #!$%@?? #!$%@? ci''? Mirek nawet nie zdążył odpowiedzieć i dostał taki cios z sierpowego że stracił przytomność. Seba wyszedł na kolejnym przystanku XD #truestory
  • 22
@OzaweNakashi: Hahahahaha. Ja kiedyś w szkole chciałem walnąć fote koleżance by se do fap folderu wrzucić. Wszyscy czekaliśmy przed klasą a w korytarzu dość ciemno. To samo, flash i dźwięk. Głupio mi się robi jak o tym myśle i pisze XD wszyscy się na mnie patrzeli zwłaszcza ta loszka a ja zacząłem palić głupa, że coś ten telefon zje**** jest, trochę nim pokręciłem zrobiłem drugie zdjęcie tym razem w stronę podłogi