Wpis z mikrobloga

@bambur: najmniej przy obecnym wzroscie mialem 67 w pasie, ale nie robmy z siebie wieszaka na ciuchy ( ͡ ͜ʖ ͡)
lub tez inaczej zapytam (bo mi sie uda redukcje ukonczyc w tym roku kalendarzowym) - jezeli za 1kg/tydzien przyjmuje sie normalny zrzut masy na redukcji (jezeli ktos nie ma dziwnych genow lub dopiero cozaczal cwiczyc), to jaka ilosc masy miesionwej na "masie" jest uwazana za
  • Odpowiedz
śmiało możesz wymieniać ciuchy jak jeszcze redukujesz dalej bo po redu myślę, że nie będziesz chciał się ulać a budowanie suchej masy mięśniowej to dłuższy proces niż redukcja
@ketrish
  • Odpowiedz
  • 0
@ketrish jeżeli chcesz łapać sucha mase mięśniową to myślę że 1-1.5kg to jest MAX jaki możesz osiągnac naturalnie. Ja aktualnie tyje ok 2kg na tydzień tyle że nie jem czysto i trochę na brzuch leci, ale mimo wszystko forma niczego sobie :D
  • Odpowiedz
@czarnelove: @bambur: biorac pod uwage moj BF (~17% wedldug rozniakich zrodel - faldomierza nie posiadam), mysle, ze jeszcze z 5kg + 5-10cm w pasie i powinienem przypominac istote humanoidalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz