Wpis z mikrobloga

Oglądałem TVN24 niedawno, były informacje. Prezenterka (Marta Kuligowska) podała na sam koniec, że w Arabii Saudyjskiej kobiety w końcu będą mieli miały prawo prowadzić samochód. I sama skomentowała, że to dobrze, ale Saudyjczycy mają jeszcze wiele lekcji związanych z prawami kobiet do odrobienia. No i wtedy wkroczył śmiesznek. Prowadzący (Robert Kantereit) skomentował, że jest minus tej sytuacji, bo teraz trzeba będzie uważać na ulicach. xD W studiu był też Bogdan Rymanowski i rzucił też jakiś szowinistyczny żarcik. Oczywiście prezenterka była oburzona, Wy szowiniści, jak można tak żartować i w ogóle kobiety górą. Skisłem.

A PONOĆ TVN TAKI LEWACKI. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #heheszki
  • 11
@budep: Żyjemy w tak kraju z takim skrzywieniem w stronę prawicy, ze lewactwem nazywa sie wszystko na lewo od skrajnego nacjonalizmu. PO, partia Schetyny, Gowina, Niesiołowskiego, Żalka, Godsona, to partia lewacka, czy komunistyczna. Kiedyś widziałem fajne zestawienie ilu dziennikarzy związanych z tvn ma konserwatywne poglądy, od lat są znani ze swojej religijności, niektórzy mają w cv pracę dla katolickich publikacji, inni pisali książki o tematyce katolickiej. Nie ma co łykać propagandy,