Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, #pytanie bardziej do dorosłej publiczności. Ale nie pogardzę pomocą także od młodszych wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mianowicie jestem trochę samotny, nigdy nie miałem dziewczyny, chciałbym to przezwyciężyć.
Brakuje mi współżycia mimo tak młodego wieku...

I nie mam tu na myśli nikogo z ♯roksa , żeby zobaczyć, jak to jest uprawiać #seks
Bardziej mi chodziło coś w stylu dmuchanej lalki. Żeby ogarnąć o co chodzi...
Aczkolwiek mam 20lat, i dmuchana lalka to tak średnio. Bo to taki plastik dmuchany, i nic więcej praktycznie xD
Bardziej mam tu na myśli #sex roboty...
Aczkolwiek, nie mam 15k dolarów na zawołanie, poza tym, że dopiero to wprowadzają na ♯rynek dlatego mam pytanie.

Są takie lalki, ale nie dmuchane, a bardziej wiecie... W przyjemnym dotyku z jakiegoś materiału... podobnym w dotyku do skóry człowieka?
Nie mam tu na myśli kanibalizmu...
Czuję się jak #przegryw i chciałbym spróbować, może wyjdę z niego i zostanę ♯wygryw
A zdobywanie #rozowypasek nie chcę jeszcze...
#pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski
#pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: nie różnią się zbytnio od dmuchanej lalki.
Trzeba mieć specyficzną psychikę żeby to coś było w stanie podniecić.
Jeśli chcesz się upewnić jakie to coś jest w dotyku to pojedź na jakieś targi erotyczne, oni jeżdżą z tym gównem na każde.

Na 99,9% się mocno zawiedziesz.

Niestety przez najbliższe co najmniej 15 lat musisz skupić się na prawdziwych kobietach.

Smutna prawda ale prawda.