Wpis z mikrobloga

Śmieszą i żenują mnie te infantylne mirableki, które na vikopie kreują się na takie biedniusie, z depresyjką, co to tylko herbatkę czy kakałko w piwniczce pod kocykiem popijają zalewając się rzewnymi łzami i słuchając jakiegoś damiena rice'a, nie mają znajomych ani chłopaka, a później się okazuje, że macają się po pierogu za pieniądze na kamerkach (patrz: ispit), na #!$%@? to w ogóle robią? XD #kiciochpyta #rozowepaski
Pobierz n.....z - Śmieszą i żenują mnie te infantylne mirableki, które na vikopie kreują się ...
źródło: comment_BY2fd6IN70MhEMh6xbksnEhfZyeroRzY.jpg
  • 48
@rijana: jestem na wykopie od prawie trzech lat, Ty od niecałego roku więc masz prawo nie kojarzyć stanu rzeczy sprzed ery tych głupawych licbusek, które tu przywiało swego czasu i oskarżać mnie o chęć przypodobania się facetom (jakby mnie obchodzili anonimowi faceci z mirko).
@ninakraviz: #!$%@? dowartościowują się na głównej pisząc komentarze w stylu "#!$%@?ć ciapatych" a potem brandzlują się pod plusy. Karyny za to wchodzą na mirko i budują sobie ego na ww śliniących się #!$%@?. Nie ma w tym żadnej logiki, bo taki zjeb by wyruchał największego paszteta gdyby mu dali i atencja od niego jest nic nie warta, tak samo jak opinia ludzi mających chińską bajkę w awatarze (sorry braciak to nie
Pobierz s.....z - @ninakraviz: #!$%@? dowartościowują się na głównej pisząc komentarze w styl...
źródło: comment_m9alqmsTfCDK9CGEO9PjtbLlhqS9Jo0H.jpg
@ninakraviz: Nawet jeśli by to była ona, choć ludzie tutaj już zaprzeczyli, to niby w jaki sposób depresja ma przeszkadzać w tarmoszeniu bogusi czy benka? xD Nawet za pieniądze, to w sumie nawet mogłoby tłumaczyć depresję. Choć nie zauważyłem akurat u ajspsit jakiegoś parcia na bycie depresyjną, ot wyróżniająca się osoba z nietypowym poczuciem humoru. ALE DLA MIRKÓW I ULEN TO JUŻ ZBYT WIELE! JAK ONA MOŻE DOSTAWAĆ TYLE PLUSÓW!?